What the H@ck

Kiedy

14.12.2019    

Gdzie

Stadion Narodowy
Al Ks J Poniatowskiego 1, Warszawa

W sobotę, 14 grudnia w Warszawie odbędzie się II edycja What the H@ck (WTH) – najważniejszej konferencji z obszaru polskiego IT Security adresowanej do osób zainteresowanych szeroko pojętym bezpieczeństwem IT.

What the H@ck 1Projekt wyróżnia przede wszystkim ciekawa, konkretna i bogata agenda. Będzie można znaleźć w niej aż 14 równoległych ścieżek, z takich obszarów jak i.in. red teaming (atak), blue teaming (obrona), zagadnienia architektoniczne, bezpieczeństwo instytucji finansowych, bezpieczeństwo rozwiązań typu „cloud” i „mobile”, trendy, ryzyko IT, czy zagadnienia prawne pod kątem bezpieczeństwa informatycznego. Łącznie będzie czekało na uczestników blisko sto konkretnych wystąpień, w których położyliśmy nacisk na wysokiej jakości wartość merytoryczną. Wystąpienia przygotowane są m.in. przez doświadczonych praktyków, ekspertów i konsultantów oraz przedstawicieli środowisk naukowych.

Na koniec dnia, zapewne spore grono uczestników, spotka się dodatkowo na oficjalnym „afterparty”. Będzie to okazji do poznania prelegentów i innych osób z branży – zwłaszcza, że całość odbywać się będzie w sobotę.

W takcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość odwiedzenia stoisk Sponsorów i Partnerów. Warto zobaczyć jakie produkty, usługi lub oferty rekrutacyjne oferują czołowe organizacji z obszaru IT Security.

Sponsorami wydarzenia są: Standard Chartered, Accenture, Microsoft, ING Tech, T-Systems, Samsung.

Organizatorami wydarzenia są: Zaufana Trzecia Strona, Fundacja Academic Partners.

Więcej informacji: www.WTHconf.pl.

Scroll to Top