XX edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci

Kiedy

06.04.2017    

Gdzie

Hotel Courtyard by Marriott
Żwirki i Wigury 1, Warszawa

Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! 6 kwietnia w Warszawie odbywa się XX edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci.

Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i byś może ciekawych inicjatyw. Wiedzą wymieniać się będziecie z praktykami, którzy na co dzień stają przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego. Mamy nadzieję, że to wydarzenie, będzie dla Was źródłem wielu inspiracji!

Strona wydarzenia: gigacon.org/event/kbs_waw_17/

XX edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci 1

W agendzie pojawiły się już pierwsze tematy wystąpień:

  • W firmie jest firewall. A poza nią? – Kamil Porembiński (thecamels.org)
  • Prawne instrumenty ochrony i zapobiegania cyberatakom i wyciekom informacji – Agnieszka Wachowska i Joanna Jastrząb (Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j.)
  • Kierunki rozwoju zagrożeń bezpieczeństwa cyberprzestrzeni – Michał Pilc (PCSS)
  • Nowe obowiązki przedsiębiorców w zakresie cyberbezpieczeństwa (nowa Dyrektywa NIS) – Paweł Gruszecki (Kochański Zięba i Partnerzy)

Informacje będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia szczegółów na stronie konferencji. Rejestracja jest oczywiście całkowicie bezpłatna.

Firmy, które chcą zaprezentować swoje rozwiązania podczas Kongresu, prosimy o kontakt z organizatorem, w celu przygotowania atrakcyjnej oferty partnerstwa.

Scroll to Top