Piękny Dom – wszystko o balustradach nierdzewnych

Witamy naszych czytelników w kolejnej części „Piękny dom”. W tym odcinku spotkamy się i porozmawiamy o nowoczesnych rozwiązaniach dla domu z założycielem i prezesem firmy „Inoxtom- balustrady ze stali nierdzewnej” Panem Tomaszem Banaszkiem.

Piękny Dom - wszystko o balustradach nierdzewnych 1

Witamy naszych czytelników w kolejnej części „Piękny dom”. W tym odcinku spotkamy się i porozmawiamy o nowoczesnych rozwiązaniach dla domu z założycielem i prezesem firmy „Inoxtom- balustrady ze stali nierdzewnej” Panem Tomaszem Banaszkiem.

Witam serdecznie Panie Tomaszu w kolejnej części naszego programu „Piękny dom” i dziękuję, że znalazł Pan czas, aby wspólnie z nami pokazać i fachowo doradzić naszym czytelnikom, jak stworzyć nowoczesny i funkcjonalny dom marzeń.

Dzień dobry. Dziękuję serdecznie za zaproszenie. To czysta przyjemność móc się dzisiaj z Państwem tutaj spotkać.

Panie Tomaszu w dzisiejszym odcinku chcielibyśmy naszym czytelnikom przybliżyć temat balustrad ze stali nierdzewnej. Pańska firma Inoxtom- balustrady ze stali nierdzewnej jest niewątpliwym liderem zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim. Skąd wziął się pomysł akurat na tę gałąź przemysłu i jak długo uszczęśliwia Pan swoich klientów pięknymi i solidnymi balustradami?

Moja przygoda z balustradami ze stali nierdzewnej zaczęła się w latach 90, gdzie jako młody chłopak zacząłem pracę w firmie mojego wuja. Zajmowaliśmy się budownictwem ogólnym mieszkań, jak i kompletnym wykończaniem wnętrz. Moim „konikiem”, jak się później okazało również podstawą do stworzenia własnej firmy, zostały balustrady ze stali nierdzewnej. We wschodzącej, polskiej, pokomunistycznej gospodarce, balustrady ze stali nierdzewnej, jawiły się jako designerskie, niemalże futurystyczne rozwiązania dla każdego nowo-wybudowanego, jak i remontowanego domu. Praca przy balustradach ze stali nierdzewnej stała się moją pasją, a jedynym ograniczeniem w tworzeniu nowych projektów ze stali nierdzewnej okazała się moja własna wyobraźnia. To fascynujące móc robić to co kochasz i jednocześnie spełniać się jako Wizjoner ( śmiech), bo taki przydomek przylgnął do mnie w dość krótkim czasie, wśród moich współpracowników.

Rzeczywiście patrząc na opinie pańskich klientów, jawi się Pan jako producent balustrad ze stali nierdzewnej porównywany do „magika” w tej dziedzinie. Czy to trudne dla Pana, marzenia swoich klientów o pięknych balustradach przełożyć na rzeczywistość. Zdarzają się trudni klienci?

Mam to szczęście w życiu, że robię to co naprawdę kocham. Balustrady ze stali nierdzewnej, to nie tylko moja praca, mój pomysł na życie, ale również moje hobby. W ciągu mojej kilkunastoletniej kariery, jako producent i projektant balustrad ze stali nierdzewnej spotkałem mnóstwo świetnych ludzi, moich klientów i mogę powiedzieć tylko jedno. Nie ma klientów „trudnych” są tylko ci niezrozumiani (śmiech). Zawsze stawiam w swojej pracy na bezpośredni i intensywny kontakt z klientem. Każdy nowy projekt balustrad zaczynam od spotkania z klientem. To pomaga poznać nam gusta klienta, jego wyczucie smaku, jego oczekiwania wobec naszej firmy. Tak naprawdę współautorami każdego projektu, jaki powstał w naszej firmie, każdej jednej balustrady są również nasi klienci. To fascynujące dla całego naszego zespołu móc tworzyć wspaniałe, trwałe balustrady ze stali nierdzewnej wspólnie z naszymi klientami. To nasza dewiza i myślę, że nie będę fałszywie skromy, gdy powiem wyznacznik sukcesu, który osiągnęliśmy. Praca z klientem. To nasze motto. Dzięki temu skompletowaliśmy niezwykłe portfolio realizacji które możecie zobaczyć na stronie Inoxtom.

Panie Tomaszu brzmi to naprawdę świetnie. Sam zacząłem marzyć o balustradach ze stali nierdzewnej. Chyba umówimy się na spotkanie po programie ( śmiech).

Serdecznie zapraszam (śmiech).

Panie Tomaszu Pańska firma zajmuje się oprócz projektowania balustrad ze stali nierdzewnej również schodami i poręczami, które również można samodzielnie montować (więcej…), ale o tym opowiemy Państwu z Panem Tomaszem Banaszkiem w następnej części programu „Piękny dom”. Dziękuje Panie Tomaszu za spotkanie i do zobaczenia w następnym odcinku.

Dziękuję również. Do zobaczenia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top