Pieniądze to nie wszystko… Zbliża się III edycja Projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 14 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Co sprawia, że ludzie chcą i lubią przychodzić do pracy? Ciekawe zadania? Możliwość rozwoju osobistego? Czy może inspirujący współpracownicy lub charyzmatyczne szefostwo?

postawy-pracowniczeW dzisiejszych czasach pojęcie wspaniałego miejsca pracy coraz częściej kojarzy się z inspirującą atmosferą i szerokimi perspektywami zawodowym. Jednocześnie, rosnącą rolę w budowaniu wizerunku firmy, jako przyjaznego miejsca pracy przypisuje się kwestii zaufania. To właśnie zaufanie pomaga tworzyć markę Pracodawcy i budować efektywne zespoły. Zaufanie jest też jednym z kluczowych czynników w kreowaniu postaw pracowniczych i elementem wzbudzającym duże zainteresowanie wśród talentów – najbardziej pożądanych ogniw w łańcuchu organizacji. 

Jeśli szukasz sposobów, by uczynić swoje miejsce pracy wyjątkowymi i chcesz dowiedzieć się jak to osiągnąć poprzez zwrócenie uwagi na takie wartości jak wiarygodność, szacunek i uczciwość przyjdź na warsztat znaczenie zaufania w tworzeniu marki pracodawcy. Poznaj Praktyki najlepszych i ich innowacyjne rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł zmienić swoją organizację we wspaniałe miejsce pracy.

Warsztat odbędzie się w Warszawie, w dniu 3 lutego 2009 i realizowany będzie w ramach  III edycji Projektu Postawy Pracownicze.

Dawid ZarazińskiPieniądze to nie wszystko… Zbliża się III edycja Projektu Postawy Pracownicze

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.