Piotr Bocheńczak nowym prezesem Digital Avenue

Opublikowano: 11 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nowy prezes  spółki skupi się na dalszym rozwoju serwisów wchodzących w skład grupy kapitałowej oraz rozwinięciu działalności w zakresie e-commerce.

digital_avenueUważam, że przyszedł czas generowania przychodów z kolejnego źródła jakim jest e-commerce. Użytkownicy naszych portali to  ponad 3 mln osób stanowiących ciekawą grupę docelową dla produktów z segmentu lifestyle i uroda – powiedział Piotr Bocheńczak.

Piotr Bocheńczak zapowiada wdrożenie rozwiązań e-commerce w czwartym kwartale tego roku.

Piotr Bocheńczak związany jest z Digital Avenue od 2010 roku. Był współzałożycielem spółki Styl.Media – wydawcy portalu Styl.fm, gdzie odpowiadał m.in. za działy IT i rozwoju portali. Po połączeniu z Digital Avenue zarządzał portalami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej.

Sylwester KozakPiotr Bocheńczak nowym prezesem Digital Avenue

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.