Planero.pl – zaplanujesz czas wolny

Pomaga w organizacji wolnego czasu, pozwala znaleźć aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, koncertach oraz innych możliwościach spędzania czasu. Pomaga zaplanować i organizować czas wolny w zależności od tego, jak chcemy odpocząć, jakie miejsca i wydarzenia nas interesują, w jakim mieście chcemy się zabawić – to tylko niektóre z zalet nowego serwisu Planero.pl.

Spieszymy się do pracy, szkoły, biegniemy do autobusu, rzadko możemy sobie pozwolić na spacer, odpoczynek. Coraz częściej jesteśmy uzależnieni od informacji, do których chcemy łatwo i szybko dotrzeć, chcemy „być zawsze na czasie”. Współczesny człowiek nie lubi marnować czasu na przeglądanie ofert, serfowanie po kilkudziesięciu stronach www w Internecie, czy przeglądanie gazet w poszukiwaniu informacji o tym, co się dzieje w jego mieście, gdzie może spędzić weekend czy co zrobi w sobotni wieczór z  przyjaciółmi. Teraz jest to możliwe w jednym miejsce – w Planero.pl. Eniro Polska zbadała, czy są osoby, które nie lubią przeczesywać kilkudziesięciu ofert, szukając konkretnej, dostosowanej do ich potrzeb, czy Internauci zwracają uwagę na źródło pochodzenia informacji pomagające w planowaniu czasu wolnego?, czy mają sprecyzowane plany? i czy planując czas wolny szukają informacji w Internecie? Okazało się, że większość badanych odpowiedziała na w/w pytania twierdząco, co pozwoliło określić grupę docelową serwisu oraz jej potrzeby.

Planero.pl pomaga w kompleksowej organizacji wolnego czasu. Użytkownik może skorzystać z trzech dowolnych metod planowania. Pierwsza z nich to tzw. scenariusze wyszukiwania. W serwisie jest ich kilkanaście, wszystkie opisane w dosłowny, czasami dowcipny, sposób:
1)    Chcę odpocząć:
•    Imprezowo, Popijając, Tanecznie, Filmowo, Zmysłowo, W pojedynkę, We dwoje, Większą paczką, Z rodziną, Nie wydając ani grosza, Do 100 zł, Na powietrzu, Za miastem.
2)    Fajne miejsca i wydarzenia: Rozrywka, Głodny i spragniony, Dla ambitnych, Zadbaj o kondycję, Nocleg, Zakupy, Usługi, Komunikacja, Zdrowie i uroda.
3)    Kiedy: Dzisiaj, Jutro, W weekend, Inna data (do wyboru).

Jeśli, np. interesuje nas opcja „biznesowo” i chcemy w tym stylu spędzić czas, możemy dodatkowo określić, czy interesują nas w tym temacie „Miejsca” a może „Wydarzenia”.

Druga metoda to korzystanie bezpośrednio z informacji widocznych na głównej stronie serwisu. Dzięki tej opcji poznamy:
•    wydarzenia tygodnia,
•    miejsca warte grzechu,
•    „interesujące na mapie” (miejsca)
•    dzisiaj polecane(według kategorii: „najczęściej komentowane”, najlepiej oceniane” czy „najczęściej oceniane”).

Trzecia opcja to wyszukiwarka, która umożliwia znalezienie a następnie zaplanowanie konkretnego wydarzenia, które nas interesuje.

Planero.pl to serwis o nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądzie. Tło strony głównej zmienia się w zależności od miasta, w którym szukamy informacji, wtedy w tle pojawi się panorama konkretnego miejsca. W zależności od pory dnia lub nocy inna jest również kolorystyka strony. Każdy, kto odwiedzi Planero.pl w godzinach 7.00 – 19.00 zobaczy go w wersji dzień. Od 19.00 do 7.00 rano serwis funkcjonuje w wersji nocnej.

– Główne atuty Planero.pl to niewątpliwie interesujące treści dopasowane do oczekiwań użytkowników oraz unikalne opcje planowanie swojego czasu wolnego w zależności od potrzeb. Co nas wyróżnia? Funkcjonalności, dzięki którym zaplanowanie wieczoru z dziewczyną, kolacji z mężem, koncertu ze znajomymi jest możliwe w jednym miejscu – w Planero.pl a poruszanie się po serwisie jest łatwe i przyjemne – mówi Elżbieta Piotrowska – Krzak, Kierownik Produktu. – Mamy już ponad 100 000 użytkowników Planero.pl, a ich liczba stale rośnie. Warto podkreślić, że docelowo serwis ma być miejscem, w którym znajdziemy informacje o wszystkim, co się dzieje w mieście, zarówno o wydarzeniach rozrywkowych, ale także o promocjach czy wyprzedażach w sklepach. Chcemy żeby użytkownicy strony mieli możliwość zarezerwowania stolika w restauracji lub zamówienia taksówki. Z pewnością jest to idealne miejsce na promocję firmy, produktu czy usługi, zwłaszcza ze względu na atrakcyjną grupą docelową – wyjaśnia Elżbieta Piotrowska – Krzak.

Dostęp do serwisu jest również możliwy za pośrednictwem zakładki Planero w wyszukiwarce www.pf.pl.

Planero.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry