Płatne praktyki studenckie – więcej niż portal pracy

Szukając nowej pracy, czy też chcąc znaleźć atrakcyjne praktyki studenckie, pierwsze kroki kierujemy dzisiaj do Internetu. Nie ma się czemu dziwić – to w przestrzeni wirtualnej większość pracodawców publikuje swoje oferty pracy, wiedząc, że oszczędza to i ich czas, i pieniądze zainwestowane w proces rekrutacji. To sprawia, że każdego dnia na portalach pracy pojawia się gros ogłoszeń dotyczących zatrudnienia w niemal każdej branży. Dlaczego zatem wiele osób – szczególnie tych będących na początku swojej drogi do budowania kariery – ma mimo to problem ze znalezieniem pracy marzeń? Przyczyn może być wiele – np. wysyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenia bez spełniania kryteriów postawionych przez pracodawcę, czy źle przygotowane dokumenty aplikacyjne. Szansę na wyeliminowanie błędów i wejście na drogę prowadzącą do osiągnięcia sukcesu zawodowego daje skorzystanie z opcji, jakie oferuje isivi.pl – jeden z najbardziej innowacyjnych portali pracy w Polsce.

Odnaleźć się w morzu ofert

Curriculum vitae - CV et compétences différentesMnogość ofert zatrudnienia prezentowanych na dobrze znanych portalach pracy może, na pierwszy rzut oka, tylko z teorii może być dużą zaletą. Wydawać by się mogło, że im więcej dostępnych opcji, im więcej wysłanych CV i listów motywacyjnych, tym wyższa szansa na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i uzyskanie etatu marzeń. Prawda jest jednak zupełnie inna – niezależnie od tego, czy potrzebna nam jest praca dla studenta, atrakcyjne i przynoszące rozwój płatne praktyki, czy etat na wysokim stanowisku – przy zgłaszaniu kandydatury warto postawić na jakość, a nie na ilość. Po co odpowiadać na sto ogłoszeń o pracy, jeśli w przypadku połowy z nich nie spełniamy wymagań potencjalnego pracodawcy? Liczenie na łut szczęścia nie przyniesie dobrych efektów. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest odpowiadanie na takie ogłoszenia, które dają nam realne szanse na zatrudnienie.

Łatwo powiedzieć? Z isivi.pl – łatwo wprowadzić tę zasadę w życie. Portal bowiem, dzięki wykorzystywanym zaawansowanym algorytmom informatycznym, prezentuje użytkownikom oferty realnie dopasowane tak do założonych celów zawodowych, jak i do posiadanych przez nich umiejętności. Przy każdym ogłoszeniu, po zalogowaniu się i uzupełnieniu profilu, pojawia się bowiem tzw. współczynnik dopasowania, a więc informacja o tym, w jak dużym stopniu obecny profil zawodowy pokrywa się z oczekiwaniami zatrudniającego na danym stanowisku. System jest przejrzysty i jasny, co pozwala zaoszczędzić poszukującemu zatrudnienia mnóstwo czasu i nerwów oraz bezsensownego komunikowania się z potencjalnym pracodawcą, który i tak nie będzie zainteresowany jego kandydaturą.

Świadome poszerzanie kwalifikacji

Równie ważne, jak wysyłanie aplikacji na stanowiska pracy dopasowane do posiadanych kwalifikacji, jest dążenie do rozwoju zawodowego. Samo marzenie o tym, by zostać np. dyrektorem sprzedaży w dużej korporacji, czy kierownikiem projektu w firmie programistycznej nie wystarczy. Trzeba świadomie poszerzać swoje umiejętności, zdobywając wykształcenie oraz doświadczenie dopasowane do wymarzonego profilu zawodowego. Z isivi.pl o wiele łatwiej wejść na drogę prowadzącą do realizacji celów związanych z karierą. A to dlatego, że portal zapewnia kompleksowy feedback – dostarczając zarówno informacji o wynikach prowadzonej rekrutacji – także, jeśli kandydatura zostanie odrzucona, jak również całą moc wskazówek oraz sugestii co do kursów, szkoleń, czy uprawnień, które warto zdobyć, by stać się idealnym kandydatem dla pracodawcy marzeń. Podążając za nimi, można znacznie poszerzyć swoje możliwości zawodowe i krok po kroku zbliżyć do uzyskania pracy marzeń.

Prosto do celu

Z isivi.pl atrakcyjny płatny staż na miarę posiadanych kwalifikacji, czy etat w branży, w której chcemy się rozwijać zawodowo jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, nie ponosząc żadnych opłat i poświęcić kilkanaście minut na rzetelne uzupełnienie swojego profilu kandydata. Isivi.pl pozwala szukać pracy świadomie, bez straty czasu i frustracji. Nie warto pozbawiać się więc tej szansy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry