Podatek liniowy Jestem ZA !

Opublikowano: 24 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Już kilkanaście witryn włączyło się do akcji promującej podatek liniowy zamieszczając na swoich stronach nośniki reklamowe z hasłami „Podatek liniowy” Jestem ZA”. Bannery przekierowują
na strony portalu „Pulsu Biznesu” (pb.pl/liniowy), gdzie znajduje się archiwum tekstów promujących ideę prostych zasad podatkowych przygotowanych przez ekspertów i dziennikarzy „PB”.

Akcję „Pulsu Biznesu”, zamieszczając na swoich stronach odnośniki do strony www.pb.pl/liniowy , poparły już m.in.: netsprint.pl, gery.pl, weinfo.pl, pracuj.pl, smsbox.pl, prnews.pl, unizeto.pl, poprostu.net, vtrip.pl, , e-biznes.pl, fkn.pl.

Jak mówi Sylwester Kozak, wydawca e-biznes.pl, idea prostych zasad podatkowych jest chyba bliska każdemu, zaś wspólnym celem witryn wspierających akcję jest poinformowanie jak największej grupy internautów o korzyściach które może przynieść reforma systemu podatkowego.

„Puls Biznesu” ponad 2 miesiące temu rozpoczął kampanię na rzecz wprowadzenia liniowego podatku od dochodów osobistych (PIT). Zdecydował się wyjść przed szereg, by w ten sposób ośmielić do działania innych. Koncepcja podatku liniowego jest trzy razy w tygodniu poruszana na łamach dziennika. Wpisuje się w działania na rzecz obrony praw interesu Czytelników „PB” w 2003r.

http://www.pb.pl/liniowy

Sylwester KozakPodatek liniowy Jestem ZA !

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.