Podatek liniowy Jestem ZA !

Już kilkanaście witryn włączyło się do akcji promującej podatek liniowy zamieszczając na swoich stronach nośniki reklamowe z hasłami “Podatek liniowy” Jestem ZA”. Bannery przekierowują
na strony portalu “Pulsu Biznesu” (pb.pl/liniowy), gdzie znajduje się archiwum tekstów promujących ideę prostych zasad podatkowych przygotowanych przez ekspertów i dziennikarzy “PB”.

Akcję “Pulsu Biznesu”, zamieszczając na swoich stronach odnośniki do strony www.pb.pl/liniowy , poparły już m.in.: netsprint.pl, gery.pl, weinfo.pl, pracuj.pl, smsbox.pl, prnews.pl, unizeto.pl, poprostu.net, vtrip.pl, , e-biznes.pl, fkn.pl.

Jak mówi Sylwester Kozak, wydawca e-biznes.pl, idea prostych zasad podatkowych jest chyba bliska każdemu, zaś wspólnym celem witryn wspierających akcję jest poinformowanie jak największej grupy internautów o korzyściach które może przynieść reforma systemu podatkowego.

“Puls Biznesu” ponad 2 miesiące temu rozpoczął kampanię na rzecz wprowadzenia liniowego podatku od dochodów osobistych (PIT). Zdecydował się wyjść przed szereg, by w ten sposób ośmielić do działania innych. Koncepcja podatku liniowego jest trzy razy w tygodniu poruszana na łamach dziennika. Wpisuje się w działania na rzecz obrony praw interesu Czytelników “PB” w 2003r.

http://www.pb.pl/liniowy

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry