Podatnicy… w sieci

Opublikowano: 19 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Stowarzyszenie Pro Publico uruchomiło wortal dedykowany wszystkim osobom poszkodowanym przez urzędy skarbowe i inne organy podatkowe. Pod adresem http://www.poszkodowani.pl goście serwisu mogą znaleźć m.in.: akty prawne określające zasady funkcjonowania systemu podatkowego w Polsce, przydatne wszystkim podatnikom formularze oraz skale podatkowe. W wortalu prowadzone jest również forum dyskusyjne, w którym przedstawiciele Stowarzyszenia udzielać będą porad on-line wszystkim poszkodowanym i nie tylko.

Wortal Stowarzyszenia Pro Publico został opracowany przy udziale specjalistów warszawskiej spółki E-Support Group i jest pierwszym etapem planowanej współpracy pomiędzy ESG i Pro Publico, która dotyczyć ma m.in. prowadzenie przez ESG na rzecz Stowarzyszenia e-marketingu oraz działań z zakresu public relation.
„Nasza obecność w Internecie jest tym, czego brakowało do pełnej informacji społeczeństwa o Stowarzyszeniu. Ponadto, co nie jest bez znaczenia, stwarza możliwości bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi” – powiedział Zdzisław Jarmakowski, prezes Stowarzyszenia Pro Publico.

„Społeczeństwo informacyjne już w pełni zadomowiło się w Polsce. Z tego powodu cieszy fakt, że w Internecie jest już miejsce, które służy wsparciem wszystkim poszkodowanym przez polskie organy podatkowe” – powiedział Cezary Kopycki, prezes E-Support Group Sp. z o.o.

http://www.poszkodowani.pl

Sylwester KozakPodatnicy… w sieci

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.