Pogoda zakłady – czyli jak zarobić na uciążliwej dolegliwości?

Jedyne czego w ostatnich latach możemy być pewni, jeżeli chodzi o pogodę, to tego, że niczego nie możemy być pewni. Czy można próbować na tym zarobić?

Pogoda zakłady - czyli jak zarobić na uciążliwej dolegliwości? 1

Jesteś meteoropatą i boleśnie przeżywasz każdą zmianę pogody? Nagła zmiana warunków atmosferycznych powoduje u Ciebie bezsenność, bóle głowy oraz mięśni, a także miewasz problemy z koncentracją? Od dziś dzięki temu możesz być bogatszy o spory zastrzyk gotówki. Ukojenie w cierpieniu może zapewnić Ci bukmacher Betfan.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zawiódł się na prognozie pogody przedstawianej w telewizji. Choć metody ich badań oraz źródła są nader profesjonalne, to stan faktyczny odbiera zwykle od prognozowanego. Z tego powodu duża liczba osób korzysta z alternatywnych prognoz lub opiera się na własnej obserwacji otaczającego świata i w ten sposób prognozuje pogodę na najbliższe dni. Z ciekawą propozycją dla pogodowych znawców wyszedł więc jakiś czas temu Betfan bukmacher.

Pogoda – zakłady na prognozę pogody w Betfan

Zakładanie się z bukmacherem o wynik spotkań sportowych to chleb powszedni większości graczy. Typowanie kolejnego zwycięstwa Liverpoolu, czy też następnej bramki Roberta Lewandowskiego nie jesteś w dzisiejszych czasach niczym nadzwyczajnym.

Gdy jednak poszukujemy nowych wyzwań i wśród znajomych przyznamy się, iż ostatnio zainteresowały nas zakłady bukmacherskie dotyczące prognozy pogody, to ich reakcja może być dość zaskakująca.

Znany z nowatorskiego podejścia do klientów Betfan postanowił jednak zaproponować swoim użytkownikom podobnego rodzaju ofertę. Jakiego rodzaju zakłady odnajdziemy więc na ich stronie?

  • Jaka będzie średni a prędkość wiatru w marcu?
  • W którym z podanych miast średnia temperatura dobowa w marcu będzie wyższa?
  • Ile będzie dni z opadami w Warszawie w marcu 2020r.?

Powyższe przykłady to tylko mały odsetek propozycji dostępnych w ofercie bukmachera. Ich niewątpliwym atutem jest to, że są dostępne przez cały rok. W przeciwieństwie np. do rozgrywek piłkarskich, w których mamy do czynienia z przerwami wakacyjnymi oraz zimowymi.

Niekiedy zdarzają się sytuacje, kiedy odwołuje się sportowe wydarzenia, gdyż nomen omen główną rolę gra niesprzyjająca pogoda.

Zakłady podobne do powyższych znajdują się w ofercie bukmachera Betfan od niedawna, jednak należy się spodziewać, iż szybko znajdą swoich zagorzałych sympatyków.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry