Polecamy e-booka: 25 najlepszych polskich startupów

Właśnie ukazała się bardzo ciekawa książka, która z pewnością zainteresuje wszystkich interesujących się polską branżą startupową. To zapis wywiadów z najgłośniejszymi polskimi firmami oraz aniołami biznesu. A my mamy dla Was dwa egzemplarze do zgarnięcia!

Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, przekonuje Daniel Kotliński, autor książki „25 najlepszych polskich startupów”. Publikacja prezentuje rozmowy z szefami 25 najgłośniejszych polskich superprodukcji technologicznych: od Audioteki, Brainly i Migam.org, po Estimote, UXPin, Sher.ly, Base i Zortraxa.

Czytelnicy e-booka dowiedzą się m.in.: jak powstawały nasze najbardziej innowacyjne biznesy, jak wyglądały ich strategie marketingowe, skąd pozyskiwały fundusze, jak wyglądało wchodzenie na rynki zagraniczne i zdobywanie znajomości w USA. Książka skierowana jest zarówno do startupowców, którzy mogą przeczytać, jak firmę robią najlepsi, jak i do osób marzących o stworzeniu własnego startupu, poszukujących wskazówek i porad.

dwiewerszje

To nie wszystko! W wersji rozszerzonej, można otrzymać także drugiego e-booka: „Rozmowy z Aniołami”, zawierającą wywiady z prezesami kilku topowych funduszy inwestycyjnych z Polski: SpeedUp, Innovation Nest czy Xevin Investments. O tym, jak wygląda (ciężka) praca nad startupem w akceleratorze opowiada zaś Tomasz Popów z wrocławskiego Lift-OFF, współtwórca mobilnej aplikacji Taxi5.

Zastanawiasz się, z czym przyjść do inwestora, by zwiększyć szansę na otrzymanie wsparcia finansowego, jak wygląda podział udziałów czy też jakie biznesy mogą liczyć na dofinansowanie? Tutaj znajdziesz odpowiedzi – przekonuje autor.

Kilkanaście przepytywanych firm, specjalnie dla czytelników, przygotowało również oferty zniżkowe na skorzystanie ze swoich usług i produktów.

Książkę można kupić na stronie 25startupow.pl. Nasza Redakcja objęła ją swoim patronatem medialnym.

To nie koniec! Mamy dla Was dwa egzemplarze e-booka – wystarczy, że do końca dnia, 23 marca, wyślecie do nas sympatycznego maila z prośbą o książkę. Wśród osób, które się zgłoszą wylosujemy dwie, którym prześlemy publikację. Nasz adres: [email protected].

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top