Polskapresse jedynym właścicielem „Echa Miasta”

Zarząd Grupy Wydawniczej Polskapresse poinformował, że Polskapresse, nabyła od członków Zarządu spółki Media4mat, wydawcy „Echa Miasta” 20 proc. udziałów. Tym samym Polskapresse posiada 100 proc. udziałów i jest obecnie jedynym właścicielem spółki Media4mat.

Zacieśnianie współpracy Polskapresse z Media4mat rozpoczęło się już kilka miesięcy temu. Z początkiem sierpnia sprzedaż agencyjna „Echa Miasta” przeniesiona została do struktur Polskapresse Oddział Biuro Reklamy. Dzięki temu powstała m. in. wspólna oferta pakietowa tytułów płatnych i bezpłatnych należących do Grupy Wydawniczej Polskapresse.

Celem zmian jest poszukiwanie maksymalnej synergii wewnątrz Grupy Polskapresse, także wśród produktów. Bezpłatna gazeta „Echo Miasta” jest idealnym uzupełnieniem portofolio Polskapresse i atrakcyjnym segmentem działalności, który wydawca będzie dalej rozwijać i dążyć do zwiększania przychodów z tego tytułu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry