Polski Serwis Naukowy ma nowy wizerunek

Polski Serwis Naukowy (www.servis.pl) istniejący już od  ponad 10 lat zmienia swój wizerunek. Nowa odsłona niesie za sobą zmianę adresu na www.naukowy.pl oraz idącą za tym zmianę wystroju. Portal wciąż skupia swoją uwagę na najnowszych informacjach ze świata nauki, informuje o imprezach popularnonaukowych.

Naukowy.pl to nie tylko artykuły naukowe i doniesienia ze świata wiedzy, ale też kompendia wiedzy, w których wyjaśnia się ważne zagadnienia w taki sposób, aby stały się przystępne dla każdego zainteresowanego. Serwis szczególną troską otacza maturzystów, którzy mogą znaleźć najważniejsze informacje i porady dotyczące egzaminu dojrzałości.

Polski Serwis Naukowy to również internetowe forum dyskusyjne, które umożliwia internautom wzajemną pomoc w wyjaśnianiu problemów z zadaniami, czy pracami domowymi. Serwis skupia internautów z całej Polski, w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, ekspertów zarówno z przedmiotów ścisłych, jak i humanistycznych.

www.naukowy.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry