PomocPrawna.info- narzędzia dla prawników

24. wrzesnia b.r. serwis PomocPrawna.INFO (http://www.pomocprawna.info) udostępnił swoim użytkownikom szereg nowych usług interaktywnych. Jedna z nowych usług serwisu jest Wyszukiwarka Prawnicza – pierwsze i jedyne polskojęzyczne narzędzie do przeszukiwania prawniczych zasobów Internetu.

W bazach wyszukiwarki znajdują się indeksy ponad 2 milionów dokumentów o tematyce prawniczej z blisko 200 serwisów internetowych. Rozbudowane możliwości budowania zapytań i zawężony wyłącznie do dokumentów prawniczych zakres indeksowanych danych pozwalają na dotarcie do poszukiwanej informacji w krótkim czasie.

Na stronach serwisu opublikowano ofertę usług internetowych dedykowanych profesjonalistom oraz informacje wprowadzające do tematyki działalności kancelarii prawnych w Internecie.

Serwis PomocPrawna.INFO rozpoczął działalność w styczniu br. jako internetowa baza profesjonalistów (adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych, notariuszy i doradców podatkowych). Jego twórcy dołożyli starań, aby forma informowania o działalności zarejestrowanych w bazie profesjonalistów pozostawała w zgodzie z zasadami etyki zawodowej korporacji prawniczych, tj. w szczególności – z zakazem reklamy usług. Służy temu m. in. mechanizm rotacji danych, który za każdym razem dokonuje zmiany kolejności, w jakiej wyświetlane sa wyniki wyszukiwania w bazie profesjonalistów, nie wyróżniając żadnej z kancelarii.

http://www.pomocprawna.info

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top