Ponad 100 praktyk do wygrania

Opublikowano: 19 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Biorący udział w konkursie „Wirtualnie grasz – praktykę masz”
zorganizowanym przez portal Wirtualna Polska (wp.pl) mogą odbyć staż i zdobyć doświadczenie zawodowe w renomowanych firmach na terenie całego kraju.

Dwuetapowy internetowy konkurs Wirtualna Polska zorganizowała dla studentów oraz absolwentów w wieku do 25 lat. WP gwarantuje laureatom odbycie stażu i zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanych firmach na terenie całego kraju.

W pierwszym etapie biorący udział w wirtualnej grze o staż wypełniają formularz CV, rozwiązują test wiedzy ogólnej oraz dwa z dziesięciu zadań case study, które znajdują się na oficjalnej stronie konkursu – http://konkurs.wp.pl/praktyka Wypełniony formularz przesyłany jest drogą mailową do firmy doradztwa personalnego weryfikującej nadesłane prace według kryteriów poprawności rozwiązań, pomysłowości, innowacyjności oraz wymagań stawianych przez fundatorów praktyk.

Wybrani uczestnicy konkursu, którzy przejdą przez „pierwszy ogień” sprawdzania nadesłanych odpowiedzi i których kwalifikacje będą zgodne z wymaganiami Firm Fundatorów, zostaną zaproszeni na Assessment Centre. AC to kompleksowe i obiektywne narzędzie pozwalające ocenić predyspozycje, umiejętności i potencjał do dalszego rozwoju pracowników przedsiębiorstwa lub kandydatów ubiegających się o pracę.
Kolejny krok to przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych przez Fundatorów Praktyk z osobami, które zostaną wyłonione przez Jury konkursu. Rozmowy odbędą się w miejscach wyznaczonych przez Fundatorów Praktyk.

Ponad 100 laureatów konkursu „Wirtualnie grasz i praktykę masz” może odbyć praktyki zawodowe w renomowanych firmach: Levi Strauss Poland, Würth Polska, Nordzucker oraz Rehau, w kilkunastu różnorodnych dziedzinach (min. administracji, zarządzaniu zasobami ludzkimi, księgowości, sprzedaży, działach produktu). Firmy nie wykluczają również podpisania z najlepszymi umów o pracę.
Współoraganizatorami konkursu, który trwać będzie do połowy maja, są: Jobpilot Polska oraz Meritare.

Konkurs odbywa się po raz drugi. W ubiegłorocznej edycji dziesięciu laureatów odbyło praktyki zawodowe w firmach takich jak, m.in. Wólczanka S.A., Levi Strauss Poland, Pharmag S.A., C.Hartwig Gdynia, MEMRB Internetional Poland, Komball Elektronics Poland, Radio Plus.

http://konkurs.wp.pl/praktyka

Sylwester KozakPonad 100 praktyk do wygrania

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.