Portal „Praca w Polsce” ze wsparciem konsultantów Zielonej Linii

„Praca w Polsce” to portal skierowany do obywateli Ukrainy, którzy szukają zatrudnienia w naszym kraju. Wsparcia w obsłudze tego serwisu udzielają konsultanci Zielonej Linii.

<strong>Portal „Praca w Polsce” ze wsparciem konsultantów Zielonej Linii</strong> 1

„Praca w Polsce” to serwis, który zawiera bazę ogłoszeń o pracę w Polsce. Zaletą portalu jest to, że po wypełnieniu krótkiego formularza i zarejestrowaniu konta obywatel Ukrainy otrzyma oferty pracy dopasowane do jego kwalifikacji, lokalizacji i oczekiwań, które określił przy zakładaniu konta. Pierwszy pakiet ofert pracy cudzoziemiec otrzyma na podany adres mailowy już w ciągu 24 godzin od założenia konta w serwisie. Kolejne wybrane oferty będą wysyłane raz w tygodniu.

Oferty pracy znajdujące się w portalu „Praca w Polsce” pochodzą z Centralnej Bazy Ofert Pracy oraz Goldenline, HRLink, pracuj.pl, OLX i GoWork. Dzięki takiej integracji różnych portali z ogłoszeniami o pracę, obywatele Ukrainy mają zapewniony dostęp do tysięcy ofert pracy w jednym miejscu. Rejestracja konta wymaga potwierdzenia profilem zaufanym. Cudzoziemcy, którzy go nie posiadają, mogą skorzystać z uproszczonej procedury logowania i założyć konto tymczasowe na 30 dni.

Zielona Linia to również portal zielonalinia.gov.pl, który jest dostępny także w ukraińskiej wersji językowej – https://zielonalinia.gov.pl/pomoc-dla-obywateli-ukrainy 

Szukasz pracy? Zobacz nasz poradnik „Jak szukać pracy”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top