Pościel z kory – naturalna bawełna

Pościel kora cieszy się w Polsce coraz większą popularnością i nie zanosi się w tej kwestii na zmiany. Z czego to wynika? Okazuje się, że pościel z kory ma naprawdę wiele zalet.

Przede wszystkim pościel bielawa jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób, które cenią sobie na co dzień wygodę użytkowania. Komplet pościeli z kory nie wymaga tak naprawdę żadnej szczególnej pielęgnacji. W pościeli tego rodzaju stosowany jest bowiem specjalny sposób splotu tkaniny, który sprawia, że w efekcie końcowym powierzchnia materiału nie jest idealnie gładka. Stąd zresztą pochodzi nazwa tkaniny „kora”, bo w dotyku przypomina ona nieco chropowatą korę drewna. Dzięki temu pościel bielawa jest łatwa w utrzymaniu. Nie wymaga prasowania, co zajmuje sporo czasu. Pow wypraniu wystarczy ją wysuszyć i złożyć w szafie. Pościel z kory to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie mają czasu na prasowanie.

To jednak nie jedyna zaleta pościeli bielawej. Pościel kora wyróżnia się także stosunkowo niską ceną. Obecnie ma to duże znaczenie dla wielu polskich konsumentów. Pościel z kory stanowi jedną z tańszych propozycji jeśli chodzi o współczesny rynek pościeli. Pościel tego rodzaju cieszy się sporym zainteresowaniem także z powodu nowoczesnego wzornictwa. Wybór w tym zakresie jest coraz większy. Bez problemu więc można znaleźć pościel z kory, która przypadnie do gustu dorosłemu czy dziecku. Poza tym kupując pościel wykonaną z kory można być bezpiecznym o jej jakość. Dobrze wybrana pościel bielawa posłuży przez wiele lat nie tracąc nic ze swojego pierwotnego wyglądu. Wynika to z faktu, że kora doskonale i szybko się barwi na dowolne kolory. Dlatego też stanowi świetny pomysł na prezent ślubny. Można ją też podarować znajomym na nowe mieszkanie.

Pościel z kory - naturalna bawełna 1

Pościel kora jest wprawdzie nieco szorstka w dotyku, ale jednocześnie nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Do jej prania można wykorzystać dowolny proszek czy płyn. Nie niszczy się w pralce automatycznej. To znaczna zaleta przede wszystkim w przypadku pościeli dziecięcej. Wówczas trzeba pamiętać bowiem o jej częstym wymienianiu. Pościel kora nie traci swojej pierwotnej kolorystyki nawet po wielu praniach. Nie przeciera się i jest bardzo wytrzymała. Podczas snu zapewnia wygodę. Kora jest bowiem cienka i przewiewna, a przy tym zapewnia odpowiednią ilość ciepła. Sprawdza się więc doskonale przez cały rok. Polecana jest również alergikom, bo nie ma właściwości uczulających.

Niewątpliwym atutem pościeli z kory jest jej duża dostępność. Obecnie pościel tego rodzaju można kupić bez problemu w internecie czy niemal każdym supermarkecie. Przy tym wybór wzorów i kolorów jest tak duży, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pościel bielawa równie efektownie prezentuje się na kołdrze, jak i na poduszkach. Poza tym dużym plusem pościeli z kory jest jej niska cena. W porównaniu z satyną jest śmiesznie tania. Przy tym wcale nie jest gorszej jakości. Dlatego też stanowi świetne rozwiązanie dla osób, dla których cena ma duże znaczenie

Więcej informacji na stronie http://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top