Poznaj mistrzów SEO [RAPORT]

Ukazała się tegoroczna edycja raportu poświęconego marketingowi w wyszukiwarkach. „Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż”  to narzędzie pomocne w zapoznaniu z tymi przedsiębiorcami, którzy w dziedzinie SEO odnieśli prawdziwy sukces.

Poznaj mistrzów SEO [RAPORT] 1Stworzenie raportu było możliwe dzięki narzędziu SEMSTORM. Pozwoliło ono zebrać comiesięczne informacje o działalności najlepiej notowanych serwisów z wielu branż. Uśredniona wartość roczna z szacunkowego ruchu naturalnych wyników wyszukiwania Google pozwoliła stworzyć listę stron, które z pomocą skutecznej strategii SEO zdobyły najwyższe notowania w wyszukiwarkach.

Przygotowywany corocznie przez agencję SEO/SEM – Mayko.pl raport, ewoluował i wzbogacił się o więcej wartościowej treści. W tym roku dodatkowym wsparciem dla każdego przedsiębiorcy będzie zbiór komentarzy przygotowanych przez przedstawicieli firm wymienionych w raporcie oraz prognozy na bieżący rok od specjalistów zajmujących się marketingiem. Osoby korzystające z raportu będą miały okazję skorzystać również z rabatów i zniżek przygotowanych przez Edrone, Marketer+, Brand24 oraz SEMSTORM.

Raport do pobrania pod adresem marketingwsieci.pl Nasza redakcja objęła publikację swoim patronatem.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry