Pożyczki w lombardzie pod zastaw – czy warto?

Opublikowano: 27 marca 2020. Kategoria: Wpisy Promowane.

Trudniejsza sytuacja finansowa w życiu może przydarzyć się praktycznie każdemu z nas. Czasami po prostu musimy uzyskać pieniądze na pokrycie bieżących wydatków lub na nagłe wydatki, które są bardzo istotne i nie możemy ich odłożyć w czasie. Lista takich sytuacji w życiu jest długa, a przykładów kiedy będziemy zdeterminowani do uzyskania pożyczki można by mnożyć.

Pożyczki w lombardzie pod zastaw – czy warto? 1

Dlaczego warto skorzystać z lombardu?

Dlaczego lombard a nie bank? To pierwsze pytanie, które nasuwa się automatycznie. Przede wszystkim w lombardzie nie będą weryfikowane informacje o nas chociażby w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i innych instytucjach monitorujących nasz stan finansów osobistych i ewentualne problemy ze spłatami innych zobowiązań. To jednak nie jedyny powód. W przypadku lombardu również nie zostaną nam naliczone bardzo duże odsetki do spłaty.

Jest to zatem idealne rozwiązanie, w którym wiemy, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli uzyskać gotówkę na spłatę zobowiązania i odzyskanie swojego zastawu. A to sytuacja dość pospolicie się zdarzająca wielu osobom na przykład przy opóźnieniach z płatnościami lub niespodziewanym wydatkiem przed uzyskaniem pensji czy innych świadczeń. Z tego właśnie powodu z lombardów korzystają również osoby z dobrą sytuacją w BIK, ale nie chcący się obciążać zbędnymi odsetkami czy prowizjami kredytowymi.

Co może być zastawem?

Klasycznymi zastawami w lombardzie, które są w praktycznie każdym przyjmowanym są metale szlachetne i kruszce takie jak złoto. Wszelkie drogocenności tego rodzaju na pewno zostaną przyjęte w każdym lombardzie. Warszawski lombard Artar.eu dodatkowo przyjmuje jako zastawy również rozmaity sprzęt elektroniczny, budowlany, komputery, smartfony, a także motory, quady i inne wartościowe przedmioty. Działanie na rynku od 2001 roku to również gwarancja solidności. Miejsce to znane jest na lokalnym rynku przez wiele osób, a lombard nieprzerwanie od niemalże 20 lat udziela tysięcy pożyczek pod zastaw.

Solidny, legalny lombard

W wyborze lombardu powinniśmy kierować się przede wszystkim solidnością i tym jak znany jest na lokalnym rynku. Korzystanie z pożyczek w lombardach jest oczywiście bezpieczne, ale to co dla nas jako klientów będzie najważniejsze to rzetelna, nie zaniżona wycena naszych przedmiotów zastawu i co ważne – gotówka do ręki od razu po wycenie. To cechy solidnych lombardów i właśnie takich miejsc należy poszukiwać. Warszawski Artar z całą pewnością do takich właśnie należy i dlatego jeżeli tylko mieszkamy w pobliżu, warto tam skierować swoje kroki po pożyczkę pod zastaw.

Wpisy PromowanePożyczki w lombardzie pod zastaw – czy warto?

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.