PragmaGO nawiązuje współpracę z Allegro

Opublikowano: 10 sierpnia 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Zarząd spółki PragmaGO poinformował o zawarciu umowy o współpracy z Allegro. Przedmiotem wspólnej działalności obu spółek będzie oferowanie w serwisie Allegro.pl usług faktoringu w modelu white label.

PragmaGO nawiązuje współpracę z Allegro 1

Na czym będzie polegać współpraca? Jak wyjaśnia prezes PragmaGO, Tomasz Boduszek, „przedmiotem współdziałania spółek jest udostępnienie przedsiębiorcom sprzedającym towary w serwisie Allegro.pl usług faktoringu online z przejęciem ryzyka wypłacalności. W efekcie, firmy sprzedające na platformie Allegro.pl z wydłużonym terminem płatności, skorzystawszy z usługi PragmaGO, uzyskają natychmiastową zapłatę za swój sprzedany towar, a firmy kupujące go na fakturę zyskają wydłużony termin na opłacenie zakupów”.

Usługa będzie realizowana online dzięki komunikującym się ze sobą aplikacjom Allegro.pl i Navi PragmaGO. Obie strony zobowiązują się nie podejmować przez określony czas żadnych działań z podmiotami konkurencyjnymi w zakresie analogicznych produktów. Dodatkowo, PragmaGO ma zapewnić środki finansowe pozwalające zrealizować obroty w minimalnej kwocie 500 mln zł do końca 2021 r., 1,2 mld zł do końca 2022 r. oraz 1,2 mld zł w kolejnych latach.

Dawid ZarazińskiPragmaGO nawiązuje współpracę z Allegro

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.