Premiery na Cineman.pl

Opublikowano: 26 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W każdy piątek Cineman zaprasza do kina internetowego na cykl premier filmowych, dostępnych wyłącznie na www.cineman.pl ! Cineman jako jedyny pokaże filmy, które nie były jeszcze nigdy prezentowane w Polsce, zarówno w kinach jak i na DVD.
Kolejnym filmem cyklu jest prezentowany na ubiegłorocznym Festiwalu w Berlinie, przejmujący dramat Świetliki w ogrodzie (Fireflies in the garden, 2008r.) z gwiazdorską obsadą – Julią Roberts, Emily Watson, Willemem Dafoe, Ryanem Reynoldsem oraz Carrie-Anne Moss. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach z życia twórcy filmu, Dennisa Lee, dla których punktem wyjścia jest tragiczny wypadek, budzący wiele ukrytych wspomnień z przeszłości i wystawiający na próbę dotychczasowe relacje rodzinne.

Przypominamy, że w Kinie Cinemana nadal dostępna jest zeszłotygodniowa absolutna premiera – trzymający w napięciu thriller z Laurencem Fishburnem Za cenę bólu (Tortured, 2008r.)

Cineman zaprasza także do obejrzenia innych nowych pozycji m.in. nominowanego do Złotej Palmy, zdobywcy Nagrody Jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla najlepszego filmu 2006 roku dramatu Red Road (2006r.) w reżyserii Andrei Arnold. Kolejną tego tygodniową nowością jest komedia Kłopotliwy transport (Spivs, 2004r.) ze znanym z Zagubionych i Władcy Pierścieni Dominickiem Monaghanem.

Ponadto każdy użytkownik Internetu, który wejdzie na portal Kina będzie mógł wybierać z pośród ponad 260 pozycji filmowych, dostępnych na portalu. Obejrzeć można takie hity, jak: P.S. Kocham Cię , Step Up 2: The Streets, Jeszcze raz, Babel, Artur i Minimki, Michael Clayton, Step Up – taniec zmysłów, Miłość w czasach zarazy, Miss Potter, Job, czyli ostatnia szara komórka, czy też Tajemnica Brokeback Mountain. Oferta Kina będzie aktualizowana co tydzień o nowe tytuły.

www.cineman.pl

Hanna LaskowskaPremiery na Cineman.pl

Podziel się!

O autorze

hania