Premiery na Cineman.pl

W każdy piątek Cineman zaprasza do kina internetowego na cykl premier filmowych, dostępnych wyłącznie na www.cineman.pl ! Cineman jako jedyny pokaże filmy, które nie były jeszcze nigdy prezentowane w Polsce, zarówno w kinach jak i na DVD.
Kolejnym filmem cyklu jest prezentowany na ubiegłorocznym Festiwalu w Berlinie, przejmujący dramat Świetliki w ogrodzie (Fireflies in the garden, 2008r.) z gwiazdorską obsadą – Julią Roberts, Emily Watson, Willemem Dafoe, Ryanem Reynoldsem oraz Carrie-Anne Moss. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach z życia twórcy filmu, Dennisa Lee, dla których punktem wyjścia jest tragiczny wypadek, budzący wiele ukrytych wspomnień z przeszłości i wystawiający na próbę dotychczasowe relacje rodzinne.

Przypominamy, że w Kinie Cinemana nadal dostępna jest zeszłotygodniowa absolutna premiera – trzymający w napięciu thriller z Laurencem Fishburnem Za cenę bólu (Tortured, 2008r.)

Cineman zaprasza także do obejrzenia innych nowych pozycji m.in. nominowanego do Złotej Palmy, zdobywcy Nagrody Jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla najlepszego filmu 2006 roku dramatu Red Road (2006r.) w reżyserii Andrei Arnold. Kolejną tego tygodniową nowością jest komedia Kłopotliwy transport (Spivs, 2004r.) ze znanym z Zagubionych i Władcy Pierścieni Dominickiem Monaghanem.

Ponadto każdy użytkownik Internetu, który wejdzie na portal Kina będzie mógł wybierać z pośród ponad 260 pozycji filmowych, dostępnych na portalu. Obejrzeć można takie hity, jak: P.S. Kocham Cię , Step Up 2: The Streets, Jeszcze raz, Babel, Artur i Minimki, Michael Clayton, Step Up – taniec zmysłów, Miłość w czasach zarazy, Miss Potter, Job, czyli ostatnia szara komórka, czy też Tajemnica Brokeback Mountain. Oferta Kina będzie aktualizowana co tydzień o nowe tytuły.

www.cineman.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry