Prezentdlamnie.pl ułatwia wybór

W sieci zainaugurował działalność nowy serwis społecznościowy –  www.prezentdlamnie.pl , przeznaczony dla osób, które mają trudności z wyborem prezentów odpowiadających potrzebom i marzeniom obdarowywanych. W bezpłatnym serwisie, przygotowanym przez Verus Design, można także stworzyć własną listę prezentów, na każdą okazję.

– Pomysł na stworzenie tego portalu powstał zupełnie spontanicznie i był wynikiem corocznych przemyśleń na temat gwiazdkowych prezentów. Większość z nas, co najmniej raz w roku, ma ten sam problem: brak pomysłów i czasu, by kupić naszym bliskimi coś, z czego naprawdę będą się cieszyć. Ostatecznie większość z nas kupuje tzw. „bezpieczne” czy „uniwersalne” prezenty, czyli kolejne perfumy lub szalik. Z pewnością każdy z nas, kiedyś, został obdarowany takim prezentem, choć w skrytości liczył na coś innego. A wszystko dlatego, że nie wypada wprost zapytać się obdarowywanego, co chciałby dostać – wszak nie byłaby to żadna niespodzianka! Niestety kolejny krem czy rękawiczki również nie należą do tej kategorii, dlatego na prośbę pomysłodawcy stworzyliśmy miejsce, gdzie w dyskretny sposób będzie można sprawdzić, czego pragną nasi bliscy lub znajomi, a także podzielić się swoimi potrzebami prezentowymi. Wystarczy zalogować się do systemu, zaprosić rodzinę, znajomych i sprawdzać oraz uzupełniać co jakiś czas informacje w nim zawarte – tłumaczy ideę serwisu Bartosz Szafarowski z firmy internetowej Verus Design.
Korzystanie z serwisu www.prezentdlamnie.pl zdecydowanie zaoszczędza czas, bo jego użytkownik nie musi odwiedzać sklepów czy przeglądać dziesiątek stron WWW. w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu. To również bardzo wygodne narzędzie w sporządzaniu listy prezentów ślubnych.

– Chcąc zrobić wybranej osobie przyjemność, rezerwujemy prezent, który widnieje na jej indywidualnej liście. Ta osoba, wchodząc do serwisu bądź otrzymując e-maila na wskazany przez siebie adres, dowie się, że ktoś chce go jej sprezentować, ale nie dowie się kto. W ten sposób będzie miała pewność, że dostanie wymarzony prezent, ale nadal będzie to swego rodzaju niespodzianka – dodaje Bartosz Szafarowski.

Oprócz możliwości tworzenia list prezentów, użytkownicy mogą również korzystać z kalendarza na stronie głównej serwisu z informacjami na temat zbliżających się świąt czy popularnych imienin, jak również z kalendarza indywidualnego, który przypomni o urodzinach lub imieninach znajomych, którzy są użytkownikami serwisu i których zaprosiliśmy do sieci swoich kontaktów.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry