Problemy z czasem? Znów wszystko na Twojej głowie? Wypróbuj usługę zdalnego asystenta!

Skuteczne zarządzanie swoim czasem i zadaniami jest w wielu branżach kluczem do prowadzenia biznesu. Łączenie życia prywatnego z zawodowym niestety bardzo często skłania nas bardziej ku życiu prywatnemu, dlatego tak trudno jest osobom na stanowiskach wywiązywać się bezbłędnie ze wszystkich zadań. Wirtualna sekretarka, czyli po prostu zdalny asystent, to bardzo nowoczesna strategia zarządzania czasem, która pozwala oszczędzać – i czas, i pieniądze!

Na co tracimy najwięcej czasu?

Problemy z czasem? Znów wszystko na Twojej głowie? Wypróbuj usługę zdalnego asystenta! 1Są czynności, w których nikt nie jest w stanie Cię zastąpić. Nikt nie wyśpi się za Ciebie, nie przechoruje grypy, nie spędzi miło czasu z rodziną na pikniku. Jednak w ciągu dnia tracimy dużo więcej czasu na czynności, które z powodzeniem moglibyśmy powierzyć komukolwiek. Delegowanie zadań jest w wielu przypadkach pierwszym krokiem do życiowej organizacji i wygospodarowania większej ilości czasu, który możemy przeznaczyć na ważniejsze sprawy.

Mnóstwo czasu spędzamy każdego dnia na: planowaniu posiłków, robieniu zakupów, odbieraniu maili, umawianiu wizyt, opracowywaniu planu dojazdów do różnych miejsc. Delegując tego typu zadania możemy zaoszczędzić nawet kilka godzin w ciągu dnia! To bardzo wiele dla osób, które ubolewają nad tym, że doba nie jest z gumy i trwa jedynie 24 godziny.

Dlaczego wirtualny asystent?

Zatrudnienie asystenta w biurze lub do celów czysto domowych, często jest całkowicie nieopłacalne dla osoby, która prowadzi niewielki biznes, wymagający dużych nakładów czasowych. Zatrudniając osobę w biurze, raczej nie możemy zlecić jej zrobienia internetowych zakupów z dostawą do domu, czy zorganizowania kompleksowego planu działania na wypadek przeciekającej spłuczki w prywatnym mieszkaniu. Wirtualny asystent z przyjemnością przejmie za Ciebie zaplanowanie remontu, wybierze solidną ekipę, przeanalizuje ceny tego typu usług i zarezerwuje je na dogodny dla Ciebie termin. Zajmie się również odpowiadaniem na maile, a nawet odbieraniem telefonów. W Twoim biznesie może być wiele prac, które są niezwykle czasochłonne.

Cechy wirtualnego asystenta

Asystent wirtualny to wieloosobowy zespół działający zdalnie, składający się z profesjonalistów w różnych dziedzinach, w szczególności zaś w dziedzinie zarządzania i organizacji czasu. Dzięki skorzystaniu z pomocy asystenta zdalnego formy Brella, możesz mieć wielu specjalistów, płacąc nie za cały team, a jedną, stałą stawkę za godzinę pracy – i za efekty. Z pewnością wiesz, że gdy ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Współpraca z asystentem zdalnym pozwala Ci uniknąć zaniedbywania jakichkolwiek spraw na jakimkolwiek szczeblu, ponieważ każdy z wirtualnych asystentów odpowiada za nieco inną część pracy – tę, na której najlepiej się zna. Zadania, które wymagają wizyt w urzędach, są delegowane do specjalnych asystentów terenowych. Dzięki nim, możesz uniknąć oczekiwania w kolejkach w urzędzie, czy zawracania sobie głowy takimi drobiazgami jak odebranie butów od szewca, czy zrobieniem zakupów do domu.

Ile kosztuje asystent zdalny?

Asystent zdalny Brella to jednolita cena bez względu na liczbę wykonanych zadań. Im więcej mu zlecasz, tym mniej płacisz za godzinę jego pracy. Nie obawiaj się – Twoje pieniądze zostaną dobrze spożytkowane. Gdy wirtualny asystent nie otrzymuje od Ciebie żadnych zleceń – nie płacisz nic. Jeśli zlecisz mu coś do wykonania, robi to niezwłocznie, dobrze wykorzystując pieniądze, które na niego wydałeś.

Kiedy potrzebny jest zdalny asystent?

Jeśli czujesz, że wypalasz się w swojej pracy, bo wykonujesz mnóstwo monotonnych czynności i potrzebujesz odpoczynku – asystent zdalny to rozwiązanie dla Ciebie. Wykonuj w swojej firmie tylko obowiązki, które wymagają Twojej obecności. Rób rzeczy, które naprawdę Cię pasjonują, a te mniej interesujące powierz asystentowi. Wykorzystując usługi zdalnej sekretarki, możesz przerzucić na nią znaczną część obowiązków, które nie sprawiają Ci przyjemności i skupić się tylko na tych, które są dla Ciebie ważne, przyjemne i przynoszą Ci zysk. To rozwiązanie szczególnie przydatne dla osób, które czują, jak czas przecieka im przez palce, i chcą go lepiej spożytkować.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top