Program do projektowania łazienek on-line

Opublikowano: 12 czerwca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W dniu 12 czerwca 2002 na stronach http://www.kolo.com.pl został uruchomiony program do projektowania łazienek on-line.

Dzięki zastosowaniu technologii flash stało się możliwe udostępnienie aplikacji do projektowania łazienki w trybie on-line. Zarejestrowany użytkownik Internetu wchodząc na stronę http://www.kolo.com.pl i przechodząc do zakładki “zaprojektuj łazienkę” otwiera w osobnym okienku program do projektowania łazienki.

Podstawową funkcjonalnością programu jest możliwość zaprojektowania łazienki o dowolnym kształcie opartym na kątach prostych wyposażonej w produkty marki Koło.

Po wybraniu wielkości łazienki użytkownik ma możliwość nieograniczonej aranżacji wnętrz.
Wstawiane produkty można obracać i przestawiać. Program “inteligentnie” uniemożliwia wstawienie dwóch produktów na siebie – kompakt może stać obok, a nie w wannie.

Wybieranie produktu jest maksymalnie ułatwione – produkty podzielone są na ceramikę wanny i kabiny. Każdy produkt przed wstawieniem możemy zobaczyć w osobnym oknie, z którego również dla ułatwienia mamy możliwość umieszczania go na planie łazienki.
Jeśli szukamy konkretnego produktu (nawet znając tylko numer KTM) aplikacja daje możliwość skorzystania z precyzyjnej wyszukiwarki.

Po zakończeniu etapu projektowania możemy sporządzić kosztorys, który pokaże:
jakie produkty zostały wybrane
co należy kompletować z wybranymi produktami (jaki brodzik jest odpowiedni do kabiny)
łączny koszt całości aranżacji.

Dzięki opcji zapisu swoją pracą można dzielić się z innymi – zapisując projekt z określoną nazwą i hasłem możemy go otworzyć dowolną ilość razy. Możemy się również podzielić nasza pracą przesyłając nazwę i hasło projektu osobom, które mogą dowolnie projekt modyfikować.

Po zakończeniu wszystkich prac drukujemy nasz projekt i kosztorys drukarce i udajemy się do sklepu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

Program dostępny jest dla zarejestrowanych użytkowników, a rejestracja przebiega w trybie on-line.

http://www.kolo.com.pl

Sylwester KozakProgram do projektowania łazienek on-line

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.