Program do faktur dla małych firm

Specjaliści z firmy Mega-Tech wiedzą, że jakiekolwiek błędy w fakturach mogą stać się dużym problemem, którego wyjaśnienie zabierze mnóstwo czasu i nerwów. Mega-Tech została założona po to, aby zapewnić małym i średnim przedsiębiorstwom najlepsze oprogramowania do faktur. Firma istnieje od roku 2008, a jej programy są stale rozwijanie i udoskonalane. Właśnie dlatego warto skorzystać z proponowanych przez nią rozwiązań i zainwestować w profesjonalne oprogramowanie do wystawiania faktur jakim jest Faktura Small Business.

Jakie są możliwości oprogramowania Faktura Small Business?

Możliwości programu do faktur Faktura Small Business są naprawdę duże. Przede wszystkim pozwala on na pobieranie danych kontrahentów z Głównego Urzędu Statystycznego. Funkcja ta znacznie upraszcza wystawianie faktur, ponieważ wystarczy wpisać NIP klienta, aby program sam pobrał dane firmy. W ten sposób można też dodać klienta do bazy kontrahentów.

Program do faktur dla małych firm 1Program Faktura Small Business można z łatwością dostosować do własnych potrzeb. Użytkownik może ustawić własny widok dokumentów, a także szybko wyszukiwać konkretny dokument w zdefiniowanych kolumnach. Można też ustawić własną czcionkę, wczytać logo oraz pieczątkę firmy. Program pozwala na edycję wyglądu faktury, definiowanie form płatności, walut, jednostek miary czy własnych rejestrów. Co więcej, istnieje opcja wystawiania faktur w cenach brutto lub netto.

Faktura Small Business daje użytkownikowi dwie możliwości oznaczania danych – za pomocą kolorów lub znaczników. Znaczniki można definiować własnymi opisami. Oznaczać można zarówno wszystkie wystawione dokumenty, jak i dokumenty kasowe, zakupowe czy magazynowe w wersji HANDEL, a także kartoteki towarów i klientów.

Wszystkie wygenerowane dokumenty można z łatwością wysłać do klienta mailem. Do wyboru są dwie opcje – za pomocą programu pocztowego komputera lub wbudowanego modułu.

Jakie jeszcze możliwości daje program do wystawiania faktur firmy Mega-Tech?

Program do faktur dla małych firm 2

Bardzo praktyczną opcją jest możliwość stworzenia kartoteki klientów oraz kartoteki towarów i usług. Dzięki temu w łatwy sposób można wyszukiwać dane i wystawiać różnego rodzaju faktury czy inne dowody zakupu. Program doskonale radzi sobie nawet z dużą bazą danych klientów i towarów, a do tego współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

Twórcy programu zadbali także o to, aby użytkownicy mogli w prosty i szybki sposób przygotowywać ofertę oraz zamówienia dla klientów, a także wysyłać je mailem. Wystarczy, że kontrahent zaakceptuje dokument, aby jednym kliknięciem wystawić na jego podstawie dokument. Istnieje nawet możliwość wystawienia faktury do kilku zamówień czy zmiany kolejności pozycji na fakturze. Dużym ułatwieniem jest również opcja wystawiania faktur w obcej walucie oraz cyklicznych. Przydaje się to w przypadku regularnego wystawiania faktur dla tych samych klientów. W zależności od potrzeb faktury mogą być wystawiane co miesiąc, kwartał, rok itp. Oprogramowanie Faktura Small Business daje też możliwość sporządzania praktycznych analiz i statystyk.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top