Programy do Faktur od MEGA-TECH

Znany producent MEGA-TECH oferuje programy do fakturowanie, które sprawdzą się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Programy są bardzo proste w obsłudze i funkcjonalne. Wystarczy za darmo potestować przygotowane opcje i przekonać się jak proste może być wystawianie faktur. Zapraszamy do poznania ich funkcji.

Programy do Faktur od MEGA-TECH 1

Łatwość obsługi

Program Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel to dwa kluczowe oprogramowanie od MEGA-TECH. Firma stworzyła również program do faktur RR Faktura RR Small Business. Oprogramowania są niezwykle proste w obsłudze dzięki przejrzystymi interfejsowi. Wszystkie opcje są dobrze opisane i rozmieszone, dzięki czemu korzystający wystawi przydatne dokumenty w kilka minut nawet jeżeli dopiero rozpoczyna na nim pracę.

Automatyzacja

Programy od MEGA-TECH pozwalają automatycznie pobrać dane kontrahentów z CEIDG jeżeli znany jest numer NIP firmy. Dodatkowo program pobierze średni kurs waluty z NBP jeżeli wystawiana jest faktura w walucie obcej. To wygodne i bardzo szybkie rozwiązania, które oszczędzają czas przedsiębiorcy.

Mnogość dokumentów

Programy pozwalają wystawiać przeróżne rodzaje dokumentów w zależności od specyfiki branży. Bez trudu przygotuje się w nich faktury VAT (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-vat-wzor-czyli-co-powinna-zawierac-nasza-fv/), bez VAT, proformy (https://www.mega-tech.com.pl/faktury-pro-formy/), korekty, faktury VAT marża, uproszczone, zaliczkowe, końcowa, WDT, ZŁOM, eksportowe, z odwrotnym obciążeniem, paragony fiskalne ale i również faktury dla rolników ryczałtowych, czyli tzw. faktury RR. Użytkownik wystawi także dokumenty magazynowe typu: PZ, WZ, PW, RW i MM.

Obsługa kontrahentów

Programy od MEGA-TECH zostały przygotowane w ten sposób aby czas obsługi kontrahentów skrócić do minimum. Programy pozwalają wystawić faktury cykliczne, seryjnie wydrukować dokumenty, wysyłać je do klientów e-mailem i wiele więcej. Można z ich poziomu przygotować oferty, cenniki i zamówienia.

Personalizacja opcji

Programy można dostosować do własnych potrzeb. Firma może dodać do dokumentów własne logo, pieczątkę, numer konta bankowego, ustawić własną czcionkę itp. Użytkownik może oznaczać dowolnie wybrane dane. Istnieją bowiem różne warianty kolorystyczne kategorii, z pomocą których można oznaczać np. wybranych klientów czy przeprowadzone transakcje.

Wielostanowiskowość

Programy do faktur od firmy MEGA-TECH to również możliwość pracy na wielu stanowiskach jednocześnie. Użytkowników może być kilka, którzy pracują na różnych komputerach i w danym czasie korzystają z programu. Zapisywane dane nie są duplikowane dzięki wspólnej bazie sieciowej MySQL.

Aktualizacji i uniwersalność

Oprogramowanie podlegają ciągłym aktualizacjom z powodu zmieniających się przepisów oraz sugestii użytkowników. Programy są uniwersalne i dostosowane do generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Można o tym przeczytać na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/jak-wygenerowac-jpk/. Z programów mogą korzystać zarówno czynni podatnicy VAT oraz zwolnieni z tego podatku.

Przedstawione programy do fakturowania: Faktura Small Business, Faktura Small Business Handel czy Faktura RR Small Business można za darmo przetestować pobierać wersję demonstracyjną ze strony: https://www.mega-tech.com.pl i sprawdzić wszystkie przygotowane moduły. To bardzo wygodne narzędzia do pracy, które sprawdzają się w prowadzonych biznesach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry