Promocja nazwa.pl na serwery WWW

Opublikowano: 13 lutego 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, wprowadziła nową promocję na świadczone przez siebie usługi hostingowe. W promocji ‚Kimkolwiek jesteś…’ serwer WWW kosztuje 50 zł.

‚Analizując rynek dostrzegliśmy dużą grupę potencjalnych Klientów, którzy chcą uruchomić własny serwis WWW, ale nie są w pełni przekonani czy będą w stanie poświęcić temu odpowiednią ilość czasu i pracy. Często przeszkodą w zakupie usługi hostingowej jest też obawa przed ponoszeniem kosztów, co do których istnieje podejrzenie, że szybko się nie zwrócą. Dlatego też wprowadziliśmy produkt, któremu przyświecała idea na dobry start‚ – mówi Wolfgang Laskowski, Dyrektor Marketingu NetArt.

Krakowski NetArt posiada największy udział w rynku rejestracji domen internetowych. Wprowadzenie nowej oferty serwerów WWW ma natomiast wzmocnić pozycje firmy na rynku usług hostingowych. Tomasz Żyła, Dyrektor Zarządzający NetArt, zaznacza: ‚Doskonale rozumiemy potrzeby Klientów, od których otrzymywaliśmy sygnały świadczące o tym, że oczekują oni, iż po styczniowej obniżce cen rejestracji domen internetowych przygotujemy akcję ułatwiającą publikowanie własnych serwisów WWW. Po raz kolejny więc znacząco obniżyliśmy finansowy próg wejścia do sieci Internet.’

Promocji ‚Kimkolwiek jesteś…’ towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę akcja reklamowa. Kampania prowadzona będzie głównie w Internecie z wykorzystaniem produktów zasięgowych sieci reklamowych, wybranych serwisów internetowych i przy użyciu e-mailingu. Bohaterami kampanii jest dziewięć postaci ukazanych w żartobliwej, niekiedy wręcz przerysowanej formie. Każda z tych postaci posiada własną stronę WWW, we własnej unikatowej domenie. Akcja potrwa do 14 kwietnia br.

http://nazwa.pl

Hanna LaskowskaPromocja nazwa.pl na serwery WWW

Podziel się!

O autorze

hania