Przedsiębiorco, dowiedz się więcej na temat płatności bezgotówkowych w Polsce

Prowadzisz punkt handlowo-usługowy, jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą? Dowiedz się, jak wygląda rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce i rozwiń swój biznes.

Statystyki płatności bezgotówkowych
Przedsiębiorco, dowiedz się więcej na temat płatności bezgotówkowych w Polsce 1Według najnowszych badań prawie 60% respondentów (badanie eService) jako preferowaną metodę płatności wybiera transakcje bezgotówkowe. Jako główne powody takiego wyboru (argumenty przemawiające za płatnościami bezgotówkowymi) Polacy podają przede wszystkim innowacyjność, szybkość oraz dużą wygodę. Prawdziwa rewolucja, poparta wzrostem, (obrót bezgotówkowy) nastąpiła w 2015 roku. To wtedy Polacy zaczęli przekonywać się do tej metody oraz wybierać płatności bezgotówkowe. Obecnie coraz częściej zdarzają się przypadki, kiedy klient nie ma w portfelu gotówki i rezygnuje z zakupu ze względu na ograniczenia (brak terminala płatniczego). Przedsiębiorcy, aby spełnić wymogi rynkowe, starają się zapewnić to rozwiązanie. Jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą, prowadzisz punkt handlowo-usługowy i wciąż nie masz terminala płatniczego? Powody mogą być różne, ale teraz, dzięki Fundacji Polska Bezgotówkowa, możesz wprowadzić tę innowację do swojego biznesu.

Darmowy terminal płatniczy
Terminal za 0 zł? Tak, teraz to możliwe! Na początku roku wystartował Program Polska Bezgotówkowa, którego celem nadrzędnym jest promocja oraz popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce. Co to oznacza dla Ciebie jako mikro/małego przedsiębiorcy? Program jest dla przedsiębiorców, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie mieli terminala płatniczego w swoim punkcie handlowo-usługowym. Kto nie może wziąć udziału? Niestety programem nie są objęci m.in. franczyzobiorcy oraz przedsiębiorcy, którzy mają więcej niż 5 placówek. Jeśli jednak zakwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa – otrzymasz do 3 terminali płatniczych za darmo, 0% prowizji od transakcji Mastercard oraz Visa przez 12 miesięcy. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie techniczne. Jaki terminal płatniczy wybrać? W Programie Polska Bezgotówkowa do wyboru masz 2 modele (terminal płatniczy) – terminal standardowy oraz terminal Smart D220. Wszystko zależy od twoich potrzeb oraz preferencji. Odpowiedzi na pytania takie jak – jaki terminal płatniczy wybrać, jak dostać darmowy terminal płatniczy, oraz więcej informacji na temat płatności bezgotówkowych w Polsce znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top