Prześwietlamy wszystkie Plany i pakiety dostępne w Orange Flex

Orange Flex, Plan komórkowy w aplikacji, daje użytkownikom możliwość wyboru oferty dopasowanej do swoich. W aplikacji do wyboru jest jeden z 4 Planów. Wybór nie powinien być trudny, Plany różnią się jedynie liczbą dostępnego pakietu danych. A jeśli użytkownika aplikacji najdzie ochota, by coś zmienić, nie ma z tym problemu. W Orange Flex każdy Plan można w dowolnym momencie wymienić na inny, albo skorzystać z dodatkowych usług czyli pakietów i Passów. Zainteresowani na stronie Orange Flex znajdą wszystkie szczegóły oferty. Co mamy do wyboru?

Prześwietlamy wszystkie Plany i pakiety dostępne w Orange Flex 1

W Orange Flex cennik kształtują rozmiary pakietów danych

Plany w ofercie Orange Flex różnią się przede wszystkim wielkością paczki danych dostępnych w kraju i w roamingu UE. Do wyboru mamy 4 Plany. Plan za 25 zł miesięcznie daje użytkownikowi do dyspozycji 15 GB w Polsce i 2,65 GB do wykorzystania na roamingu UE. Kolejny Plan, za 30 zł, to już 30 GB w kraju i 3,18 GB w UE. Plan o piętro wyższy zapewnia 50 GB limitu w Polsce oraz 5,30 GB w UE, a najwyższy odpowiednio 100 GB i 8,47 GB. W ramach oferty Flex Rodzina do wyboru mamy dodatkowy Plan, dostępny za jedyne 15 zł miesięcznie. Aby skorzystać z oferty rodzinnej należy dodać do swojego konta w Orange Flex przynajmniej jeden dodatkowy numer. Plan za 15 zł jest przy tym jedynym, który nie posiada w ramach swej opłaty żadnej paczki danych. W tym wariancie możliwe jest jednak przekazywanie sobie gigabajtów. Jak widać, dla każdego znajdzie się coś miłego w Orange Flex. Jeden zakocha się w paczkach roamingowych, inny w MMS-ach bez limitu, a Social Pass czy Video Pass, o czym za chwilę, to już nie lada gratka dla wszystkich, bez wyjątku.

Wszystkie Plany w Orange Flex mają nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w kraju i roamingu w UE

We wszystkich Planach mamy dostępne nielimitowane MMS-y i SMS-y oraz rozmowy w kraju i w roamingu w strefie UE, a także, począwszy od Planu za 25 zł, tzw. Social Pass. To usługa, dzięki której użytkownik zyskuje nielimitowany transfer danych podczas korzystania z najpopularniejszych aplikacji social media. Korzystanie z takich serwisów, jak: TikTok, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, Twitter, Snapchat, Pinterest, Viber czy ParrotOne nie pomniejszają pakietu danych dostępnego w ramach wybranego Planu komórkowego. Do każdego Planu w Orange Flex można dokupić dodatkowo również Video Pass lub Music Pass. Pakiety te pozwalają z kolei na korzystanie z serwisów muzycznych, m.in. Spotify, TIDAL, Apple Music, Deezer czy oglądanie wideo poprzez Netflix, HBO GO, Orange TV GO czy YouTube bez zużywania GB z Planu.

Dodatkowe pakiety Orange Flex: usługi cykliczne i jednorazowe

Video Pass można włączać w aplikacji jednym kliknięciem w formule na 1,7 lub 30 dni, natomiast Music Pass jest dostępny w opcji 30-dniowej. Usługi dodatkowe pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie oferty do aktualnych potrzeb. Usługi włączasz i wyłączasz kiedy chcesz, dzięki czemu płacisz wyłącznie za to, z czego korzystasz. Passy można uruchomić w opcji cyklicznej, by zagwarantować sobie nielimitowany transfer danych do serwisów muzycznych i wideo, bez konieczności pamiętania o ważności pakietów. Passy to jednak nie wszystko. Jeśli w danym miesiącu intensywniej korzystamy z internetu, w aplikacji Orange Flex można dokupić dodatkowe pakiety danych. A gdy korzystanie z transferu danych oraz połączeń przyda się na innym urządzeniu, użytkownika uratuje dodatkowa, bezpłatna karta SIM. Tę oczywiście bez trudu można zamówić w aplikacji Orange Flex. Jak widać, nowa oferta Orange naprawdę dobrze odpowiada na to, czego potrzebujemy, a w wyborze dodatkowych pakietów i Planów daje nam mnóstwo swobody.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top