Przyjemne z pożytecznym

Opublikowano: 19 listopada 2014. Kategoria: Wpisy Promowane.

Grywalizacja na drodze nie musi wyglądać jak gra w wyścigi. Kierowcy mogą ze sobą konkurować również bardziej bezpiecznie – np. wygrywa ten, kto przejedzie bardziej ekologicznie. To połączenie przyjemnego z pożytecznym – i taka właśnie ma być aplikacja Dinegra.

Dinegra to zabawa oraz bezpieczna i ekologiczna jazda. Aplikacja dla kierowców nie musi skupiać się na fotoradarach i tak też jest w Dinegrze, która dostarcza użytkownikom rozrywki i edukacji. Zamiast mówić „zwolnij, bo za chwilę natkniesz się na radar”, mówi „zwolnij, to zaoszczędzisz i staniesz na podium w rankingu”.

Dinegra to wirtualny doradca kierowcy, który podrzuci garść wiedzy motoryzacyjnej, a także wskaże drogę – nie tylko pod wskazany przez użytkownika adres, lecz również do najbliższego pożądanego obiektu – do restauracji, elektryka, na policję lub stację paliw.

Jednym z ciekawszych modułów aplikacji jest grywalizacja, czyli pewne zasady gry wykorzystane w jeździe samochodem. Użytkownik Dinegry może brać udział w rankingach, a także zbierać punkty za określone działania na drodze. Celem grywalizacji jest w Dinegrze m.in. motywacja kierowców do ekologicznej jazdy. Grywalizacja zwiększa zaangażowanie kierowców, a także, poprzez możliwość pokonywania kolejnych proekologicznych wyzwań, zwiększa motywację do jazdy bezpiecznej zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Grywalizacja w Dinegrze to bicie rekordów własnych oraz grupowych – np. „Użytkownik X spalił jedynie 5 l paliwa na stukilometrowej trasie – podejmij wyzwanie i spal 4,5 l” lub „Udało Ci się! W tym miesiącu tankowałeś 5 litrów mniej, niż w poprzednim. Pobij swój rekord w przyszłym miesiącu”). Dinegra rejestruje wyniki i zestawia je ze sobą.

Inne moduły Dinegry to m.in. kreator interaktywnych e-learningów dla kierowców, analiza potrzeb kierowcy, CB radio (aplikacja łączy użytkowników między sobą) lub awatar – sympatyczny wirtualny doradca kierowcy.

Aplikacja jest wypełnieniem niszy na rynku aplikacji. Kierowcy mają wybór głównie wśród narzędzi wskazujących trudności na drodze, fotoradarów i patroli policyjnych, które nie zawsze sprzyjają bezpieczeństwu na drodze. Dinegra natomiast skupia się na bezpieczeństwie, ekologii i przyjemności z jazdy.

belka

Wpisy PromowanePrzyjemne z pożytecznym

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.