Pylon Anywhere już w Polsce

Pylon Anywhere został stworzony w celu pełnej integracji osobistych systemów komunikacji, takich jak: e-mail, telefon czy sms. Dzięki synchronizacji opartej na własnym serwerze, pozwala na przeglądanie poczty elektronicznej, kalendarza, listy kontaktów, notatek oraz listy zadań bez pośrednictwa komputera. Zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji zgromadzonych w Lotus Notes lub Microsoft Exchange za pośrednictwem urządzeń przenośnych, takich jak palmtop czy laptop. Dzięki obsłudze protokółu SyncML umożliwia komunikację z serwerem korporacyjnym za pośrednictwem większości dostępnych na rynku telefonów komórkowych.

Synchronizacja następuje bezprzewodowo, po połączeniu z serwerem, nawet bez pośrednictwa komputera osobistego. W ten sposób pracownik może pozostawać w stałym kontakcie z firmą, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Pylon Anywhere zapewnia równoległość wszystkich platform (PalmOS, Windows). W czwartym kwartale bieżącego roku przewidziane jest również wsparcie dla standardu Symbian. Koszt licencji dla jednego użytkownika oscyluje w granicach 200 USD.

„Korzyści z zastosowania oprogramowania mogą czerpać wszystkie firmy, których pracownicy korzystają z informacji poza biurem czy centralą firmy. Największe profity przynosi przedsiębiorstwom świadczącym usługi finansowe, placówkom detalicznym, firmom farmaceutycznym i instytucjom administracji publicznej.” – powiedział Tomasz Rabong, Business Development Manager, odpowiedzialny za rozwiązania mobilne w Sybase Polska. Przedstawiciel handlowy, czy agent ubezpieczeniowy ma dostęp do wszelkich danych zgromadzonych w kalendarzu, poczcie, czy organizerze, bez konieczności ponoszenia takich kosztów jak przejazdy czy połączenia telefoniczne. Wystarczy jedynie podłączenie do sieci synchronizacja danych.

Administracja oprogramowania ogranicza się do minimum i jest na tyle prosta, że każdy użytkownik Pylona może go dowolnie skonfigurować. „Pylon Anywhere” pozwala na łatwą synchronizację, przy użyciu najbardziej wydajnych typów połączeń, czy to bezprzewodowych WAN, WI-FI, portu podczerwieni, bluetooth czy stacji synchronizującej (cradle).

http://www.ianywhere.com/products/pylon

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top