Rafiner.pl wystartował

Rafiner.pl lifestylowy portal społecznościowy oficjalnie zadebiutował na rynku internetowym. Serwis specjalizuje się w rekomendowaniu ekskluzywnych towarów.
Rafiner – nazwa portalu wywodzi się od słowa „wyrafinowany” oraz od „rafinacji” (oczyszczanie, nadawanie szlachetności).

– Portal www.rafiner.pl powstał z myślą o osobach ceniących sobie aktywne i ciekawe życie, mających pasje i otwartych na ekspresje. Portal ma inspirować użytkowników do dzielenia się swoją wiedzą na temat produktów, usług i nowinek oraz do rekomendowania wybranych, ekskluzywnych towarów. Serwis Rafiner.pl jest miejscem dla ludzi którzy sami kreują modę, uwielbiają być na czasie lub po prostu szukają rzeczy i usług, dzięki którym życie staje się ciekawsze – mówi Patryk Kitowski Project Manager portalu.

Baza portalu jest tworzona przez samych użytkowników, głównym elementem treści serwisu są opisy (tzw. exclusiv) przedmiotów, miejsc, usług i sportów uszeregowanych według 18 kategorii. Exclusiv-y są dodawane bezpośrednio przez zarejestrowanych użytkowników, natomiast poszczególne opisy mogą być komentowane i oceniane przez wszystkich gości serwisu.

Całość portalu Rafiner.pl uzupełnia forum, serwis posiada również funkcjonalność wymiany prywatnych wiadomości między użytkownikami.

Grupą docelową platformy internetowej są mężczyźni i kobiety w przedziale wiekowym od 20 do 45 roku życia, mieszkańcy dużych miast, których zarobki kształtują się na poziomie średnim lub wyższym, osoby te traktują Internet jako źródło informacji i narzędzie do rozwijania swoich zainteresowań. Plany założycieli portalu są bardzo ambitne: „Już wkrótce planujemy wprowadzić dodatkowe rozwiązania multimedialne na stronie, oraz uruchomić dział redaktorski do prowadzenia którego zostaną zaproszeni dziennikarze specjalizujący się dziedzinach pokrewnych z tematyką strony”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top