Raport IDC: Prawie 1/3 rynku wybrało z TETA_Personel

Opublikowano: 23 października 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Z przeprowadzanych przez IDC badań rynku zaawansowanych systemów płacowo-kadrowych (HRM) wynika, że prawie 1/3 dużych i średnich przedsiębiorstw, które zdecydowały się na zakup aplikacji kadrowo – płacowej, wybrała TETA_Personel.

Wynik 32,0% rynku daje TECIE pierwszą pozycję wśród producentów tego typu oprogramowania w Polsce. Do końca pierwszej połowy 2003 roku ponad 600 przedsiębiorstw w Polsce zdecydowało się na rozwiązania HRM, z tego 197 należało do TETY. Na kolejnych pozycjach uplasowały się firma BPSC ze 104 sprzedanymi aplikacjami, SAP – 88 oraz KOMA – 59 sztuk.

“Utrzymanie pozycji lidera na rynku rozwiązań kadrowo-płacowych nie jest rzeczą łatwą. Myślę, że to miejsce zawdzięczamy nie tylko jakości oferowanego przez nas oprogramowania. Niezmiernie ważne jest tutaj kilkunastoletnie doświadczenie TETY, zdobyte dzięki współpracy z tak wieloma różnymi Klientami. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, staramy się stale podnosić jakość naszych usług. Nie tylko ulepszamy już istniejące oprogramowanie, ale tworzymy szereg nowych aplikacji wspomagających działalność firm i instytucji na rynku polskim.” – powiedział Jerzy Krawczyk Prezes TETA S.A.

Prezentowane powyżej wyniki są częścią badań tworzonych przez IDC. Całość raportu “Rynek systemów HRM w Polsce” zawierać będzie również zestawienia wartościowe sprzedaży oraz opisy merytoryczne i funkcjonalne oferowanych rozwiązań.

http://www.teta.com.pl

Sylwester KozakRaport IDC: Prawie 1/3 rynku wybrało z TETA_Personel

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.