Razem na wakacje: przyjaciel z internetu

Latem mamy szczególną ochotę na aktywny wypoczynek. Chętniej uczestniczymy w wycieczkach, piknikach i imprezach, oczywiście najlepiej w grupie sprawdzonych znajomych. Ponieważ jednak coraz częściej na co dzień jesteśmy zabiegani i zajęci sobą, gdy przychodzi do wzięcia urlopu okazuje się, że nasze przyjaźnie się powykruszały, a znajomi mają już swoje plany na coroczny wypoczynek. Co robić w takiej sytuacji?

Interesujące rozwiązanie dla samotnego urlopowicza ma strona TravelFriends.pl. Serwis jest przeznaczony dla turystów i podróżników, którzy zbierają się w pary i grupy, aby uniknąć wyjazdów w pojedynkę. Można tu się też zaopatrzyć w pomysły na to, jak spędzić wolny czas. Każdy, kto ma zapędy organizatorskie, może sam wymyślić własną podróż albo skorzystać z oferty biura podróży, a na TravelFriends zebrać ekipę, z którą wspólnie wyjedzie na wczasy. Strona ma też specjalne propozycje dla tych, którzy nie podjęli jeszcze decyzji, gdzie i z kim jechać. Są to tak wyjazdy dla globtroterów w egzotyczne rejony świata, jak i wycieczki i weekendy w Polsce, które mają ułatwiać integrację i atrakcyjne spędzanie urlopu.

Dla przykładu – w najbliższym czasie taki integracyjny weekend użytkownicy TravelFriends sami sobie organizują w Beskidach. Dzięki specjalnym funkcjom na stronie uczestnicy wycieczki jeszcze przed wyjazdem mogą się skontaktować i wstępnie poznać, dzięki czemu na imprezę zjadą już jako znajomi. Decydując się na wyjazd, od razu wiadomo, z kim przyjdzie spędzić wakacyjny czas, bo każdego z uczestników można zobaczyć na stronie danej imprezy. W ten sposób można na przykład umówić się na wspólny dojazd jednym autem, co nie tylko zmniejszy koszty, ale i uatrakcyjni wspólną trasę.

Strona TravelFriends działa od lutego i w najbliższych wakacyjnych miesiącach pewnie niejeden samotny turysta będzie chciał się przekonać, czy uda mu się zebrać towarzystwo na wspólną wyprawę. Dotąd żaden z portali turystycznych nie dawał możliwości zebrania grupy na wyjazd tak, aby jego uczestnicy mogli się zobaczyć i poznać jeszcze przed wyjazdem i wygląda na to, że ten pomysł przyjmie się wśród urlopowiczów.

www.travelfriends.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry