Razem na wakacje: przyjaciel z internetu

Latem mamy szczególną ochotę na aktywny wypoczynek. Chętniej uczestniczymy w wycieczkach, piknikach i imprezach, oczywiście najlepiej w grupie sprawdzonych znajomych. Ponieważ jednak coraz częściej na co dzień jesteśmy zabiegani i zajęci sobą, gdy przychodzi do wzięcia urlopu okazuje się, że nasze przyjaźnie się powykruszały, a znajomi mają już swoje plany na coroczny wypoczynek. Co robić w takiej sytuacji?

Interesujące rozwiązanie dla samotnego urlopowicza ma strona TravelFriends.pl. Serwis jest przeznaczony dla turystów i podróżników, którzy zbierają się w pary i grupy, aby uniknąć wyjazdów w pojedynkę. Można tu się też zaopatrzyć w pomysły na to, jak spędzić wolny czas. Każdy, kto ma zapędy organizatorskie, może sam wymyślić własną podróż albo skorzystać z oferty biura podróży, a na TravelFriends zebrać ekipę, z którą wspólnie wyjedzie na wczasy. Strona ma też specjalne propozycje dla tych, którzy nie podjęli jeszcze decyzji, gdzie i z kim jechać. Są to tak wyjazdy dla globtroterów w egzotyczne rejony świata, jak i wycieczki i weekendy w Polsce, które mają ułatwiać integrację i atrakcyjne spędzanie urlopu.

Dla przykładu – w najbliższym czasie taki integracyjny weekend użytkownicy TravelFriends sami sobie organizują w Beskidach. Dzięki specjalnym funkcjom na stronie uczestnicy wycieczki jeszcze przed wyjazdem mogą się skontaktować i wstępnie poznać, dzięki czemu na imprezę zjadą już jako znajomi. Decydując się na wyjazd, od razu wiadomo, z kim przyjdzie spędzić wakacyjny czas, bo każdego z uczestników można zobaczyć na stronie danej imprezy. W ten sposób można na przykład umówić się na wspólny dojazd jednym autem, co nie tylko zmniejszy koszty, ale i uatrakcyjni wspólną trasę.

Strona TravelFriends działa od lutego i w najbliższych wakacyjnych miesiącach pewnie niejeden samotny turysta będzie chciał się przekonać, czy uda mu się zebrać towarzystwo na wspólną wyprawę. Dotąd żaden z portali turystycznych nie dawał możliwości zebrania grupy na wyjazd tak, aby jego uczestnicy mogli się zobaczyć i poznać jeszcze przed wyjazdem i wygląda na to, że ten pomysł przyjmie się wśród urlopowiczów.

www.travelfriends.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry