Reklama z InPost – oferta dopasowana do twoich potrzeb

Poszukujesz reklamy skrojonej na miarę twoich potrzeb? Zależy ci na ogólnopolskim zasięgu? W takim razie wybierz reklamę z InPost!

Reklama z InPost - oferta dopasowana do twoich potrzeb 1

Nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. To prawda, niemniej jednak należy zwrócić uwagę na fakt, iż reklama reklamie nierówna. W obecnych czasach reklamodawcy mają do wyboru całą gamę różnorodnych typów kampanii sprzedażowych, w tym zarówno standardowe, jak i niestandardowe formy reklamy. Na którą z dostępnych form warto się zdecydować? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest zarówno od indywidualnych cech promowanego produktu, jak i oczekiwań samego reklamodawcy. Niemniej jednak jedno jest pewne. Jeśli zależy ci na uzyskaniu wymiernych efektów, zdecyduj się na współpracę z firmą, która będzie w stanie dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców za pomocą kanału dostosowanego do twoich potrzeb. Właśnie taką możliwość daje ci współpraca z marką InPost.

InPost to największy, niezależny operator logistyczny, dysponujący własnym zapleczem techniczno – logistycznym, które umożliwia prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Wspomniany zasięg stanowi niepodważalny atut współpracy w zakresie działań reklamowych. Jakich konkretnie? Wśród dostępnych form wymienić należy oklejanie Paczkomatów, reklamę na ekranach Paczkomatów, insert materiałów marketingowych i produktów do skrytek oraz baner w Managerze Paczek.

Outdoor z InPost: oklejanie Paczkomatów

Nie przesadzimy stwierdzając, że jest to reklama która pracuje dosłownie całą dobę, a więc dokładnie tak samo jak Paczkomaty InPost. To właśnie one zlokalizowane są w ponad 5000 miejsc publicznych. Zarówno ilość, jak i lokalizacja opisywanych urządzeń wpływają na możliwość dotarcia do wybranych grup odbiorców na terenie całego kraju. Warto nadmienić, iż dodatkową zaletą opisywanej oferty jest dowolność lokalizacji, ekspozycji oraz realizacja od druku, aż po demontaż reklamy.

Display z InPost: reklamy na ekranach Paczkomatów

Czy wiesz o tym, że czasem jedno spojrzenie wystarczy, by klient podjął decyzję o zakupie? Daj się zauważyć i wybierz reklamę displayową na ekranach ponad 2700 Paczkomatów w całej Polsce! Opisywana forma umożliwia dotarcie do nawet 4 mln odbiorców miesięcznie. Ekrany reklamowe Paczkomatów stanowią świetną alternatywę dla kampanii na bankomatach. Ten typ działań polecany jest głównie w przypadku reklamodawców, pragnących trafić ze swoją ofertą do klientów e-commerce.

Sampling z InPost: reklamy w skrytkach Paczkomatów

Zdecydowana większość klientów chętniej sięga po produkty sprawdzone, aniżeli obce im nowości rynkowe. Jak zatem zachęcić odbiorcę do zakupu wspomnianych nowinek produktowych? Naturalnie sięgając po reklamę samplingową! Warto dodać, iż to właśnie radość z otrzymania nawet najdrobniejszego upominku jest uczuciem, które niejednokrotnie stanowi pierwszy krok do zbudowania trwałej relacji handlowej na linii firma – klient. Masz w planach sampling produktów bądź też dystrybucję katalogów lub ulotek? Jeśli tak, to już dziś skorzystaj z oferty ponad 500 000 skrytek w całej Polsce. Nawiąż kontakt ze swoimi klientami i daj się poznać od najlepszej strony.

Reklama w Managerze Paczek

Czy wiesz, że ze strony internetowej InPost korzysta aż kilka milionów osób? Co więcej, wielu z nich nadaje swoje paczki za pomocą Managera Paczek czyli specjalnej aplikacji stworzonej z myślą o generowaniu listów przewozowych. To właśnie ona posiada średnio ponad 6 milionów odsłon miesięcznie. Nie czekaj dłużej i daj się odnaleźć w globalnej sieci. Z Managerem Paczek to prostsze, niż myślisz!

Oferta reklamowa marki InPost to możliwość wyboru kanału reklamowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Tym, co łączy wszystkie z opisanych form reklamy jest możliwość personalizacji oraz ogólnopolski zasięg. Jeśli zależy ci na promocji, która przyniesie wymierne efekty, to reklama z InPost może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry