Relacja z IAB Update – video online

Video online może stać się podstawowym narzędziem marketingu w sieci – taką tezę można postawić po ostatnim spotkaniu marketerów z branżą internetową. Kolejna edycja IAB Update odbyła się w ostatni czwartek 17 czerwca w warszawskim klubie Piekarnia.

Na spotkaniu zjawiło się wiele osób aktywnie działających w samym Związku IAB Polska, ale również osoby które od lat wyznaczają trendy i kierunki rozwoju w polskiej branży internetowej.  Na wstępie wręczono certyfikaty ,,Użyteczna strona”, które potwierdzają jakość i użyteczność witryn www.

Po wręczeniu certyfikatów rozpoczął się ciąg kilkunastu wystąpień, podczas których prezentowano wykorzystanie video online w najróżniejszych aspektach.

– Możliwości jakie daje video w sieci są coraz większe. Dzięki zaletom takiej formy przekazu wzrasta nią zainteresowanie. Potwierdza to także frekwencja na  IAB Update i liczba prezentacji – mówi Patrycja Sass-Staniszewska, project manager IAB Polska.

Na spotkaniu pojawiło się również wielu marketerów, którzy w swoich kampaniach dopiero zaczynają powoli wykorzystywać tą formę obecności w sieci. Właśnie do nich skierowane były prezentacje pokazujące ilość zalet video online i pomysły na jego wykorzystanie.

– Video to najbardziej emocjonalny i maksymalnie angażujący użytkownika przekaz komunikacyjny. To właśnie video w połączeniu z możliwościami jakie daje nam Internet staje się idealnym kanałem przekazu treści reklamowych i informacyjnych. Idealnym, bo interaktywnym. User może zaangażować się i bawić tą formą przekazu – mówi Łukasz Jakubiak z agencji PRactions.

Organizatorem spotkania był Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, współorganizatorem Nowoczesna Firma. Sponsorem Głównym była zaś Agencja SOINTERACTIVE.

Poniżej relacja video z IAB Update:

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry