Rewolucja na męskim rynku odzieżowym

Opublikowano: 18 lutego 2015. Kategoria: Wpis Promowany.

Niejeden mężczyzna zapewne wie, jak trudno dziś dobrze dobrać spodnie. Wielu z nich nieraz zmagało się z takimi problemami jak nieodpowiedni krój, źle dopasowany rozmiar czy kiepskiej jakości materiały. Jednak już z tym koniec. Na rynku pojawiła się bowiem propozycja, która zrewolucjonizuje rynek mody męskiej.

Największym problemem przy wyborze spodni męskich jest to, że często bardzo źle one leżą, są za wąskie albo zbyt luźne.

142416999087043800Polska marka odzieżowa Benevento postanowiła rozwiązać ten problem. Dzięki pracy nad krojem swoich spodni, zdołała stworzyć model, który jest złotym środkiem między luzem a dopasowaniem i idealnie leży na mężczyznach o różnej budowie i proporcjach. Wszystko to dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu oraz prostym nogawkom, które mają za zadanie stworzyć zgrabną sylwetkę. Do wyboru jest krój standardowy regular lub specjalny slim, który ma jeszcze bardziej podkreślać męskie atuty. Do tego wszystkie spodnie wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Markę charakteryzuje też mnóstwo koloru i duży wybór rozmiarów.

Sporym ułatwieniem dla klientów jest to, że marka oferuje zakupy online, a do tego darmową dostawę oraz możliwość zwrotu towaru przez cały rok.

Dla wielu nie bez znaczenia będzie też z pewnością fakt, że firma wybiera tkaniny wyłącznie z europejskich fabryk, a do szycia swoich ubrań nie wykorzystuje taniej siły roboczej z tzw. krajów trzeciego świata lecz profesjonalistów i mistrzów krawiectwa.

Oferta sklepu Benevento jest bardzo bogata. Klient może zaopatrzyć się w zwykłe spodnie sztruksowe, szorty, spodnie męskie od garnituru czy tzw. spodnie chinos. Marka stale się rozwija, czego efektem jest ciągłe poszerzenie oferty o nowe wzory spodni męskich oraz tkaniny.

W doborze odpowiednich spodni pomoże wirtualny doradca, wystarczy tylko wejść na stronę internetową firmy i zgłosić się po poradę na specjalnym chacie.

Warto zapoznać się z ofertą Benevento, aby pozbyć się wreszcie problemu źle dobranych spodni. Marka, jak sama siebie określa jest firmą dla ludzi, którzy szukają doskonałego stylu i dobrej jakości a hasło przewodnie jej produktów to spodnie czynią mężczyznę.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami marki a także licznymi promocjami warto zapisać się do specjalnego newslettera albo śledzić profile firmy na portalach społecznościowych.

Wpisy PromowaneRewolucja na męskim rynku odzieżowym

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.