Rozwiązania wideokonferencyjne od Poly – czas je poznać!

Poly to jeden z liderów w swojej branży, oferujący znakomitej jakości produkty, które wspierać nas będą również podczas wideokonferencji. Poly Studio czy inne rozwiązanie wideokonferencyjne sprawią, że jakość połączenia, w tym zarówno dźwięku, jak i obrazu, będzie naprawdę znakomita.

Rozwiązania wideokonferencyjne od Poly – czas je poznać! 1

A właśnie ona powinna być podstawą podczas naszej pracy. W korporacjach czy międzynarodowych firmach codzienna komunikacji właśnie w postaci wideokonferencji to absolutna podstawa. Nie inaczej jest również w mniejszych firmach, a codzienność pełna pracy zdalnej, z jaką mamy styczność teraz, sprawia, że coraz większa liczba i pracowników, i pracodawców oczekuje i potrzebuje naprawdę wysokiej jakości właśnie wideokonferencji.

Rozmowy wewnątrz zespołów, ale również kontakty z partnerami biznesowymi czy kontrahentami z innych kontynentów – w każdy z tych przypadków ważne jest, aby jakość połączenia głowowego oraz jakość wideo była na odpowiednik wysokim, profesjonalnym poziomie.

Główne zadanie marki Poly

Zarówno sama marka, jak i jej pracownicy stawiają przed sobą naprawdę ambitne cele. Jednym z nich jest nie tylko ciągle doskonalenie oferowanych produktów, ale również sprawianie, że uczestnicy wideokonferencji, w których wykorzystywany jest sprzęt Poly, mają wrażenie, jakby przebywali z osobami, z którymi rozmawiają, w jednym pomieszczeniu. To niesamowite trudne, ale również jakże komfortowe rozwiązanie, które sprawia, że zakres możliwości wykorzystywania wideokonferencji wzrasta jeszcze bardziej. W końcu cała gama spotkań – które cały czas odbywają się w sposób tradycyjny – mogłaby odbywać się właśnie online, co jest nie tylko oszczędnością czasu dla wielu pracowników, ale również kosztów dla samej firmy. W obecnej chwili to również gwarancja bezpieczeństwa.

Rozwiązania audio- i wideokonferencyjne marki Poly

Ilość oferowanych produktów jest naprawdę imponująca, a ich funkcjonalność dostosowana jest do wymagań poszczególnych klientów. W ofercie Poly oraz samej firmy Veracomp, oficjalnego dystrybutora na rynku polskim, znajdziemy m.in. takie telefony biurkowe, jak Polycom VVX 401. To przedstawiciel podstawowej serii, który oferuje jednak możliwość podłączenia do aż 12 kont SIP, obsługę modułów sekretarskich, współprace z Skype dla Firm czy w końcu kolorowy wyświetlacz, czy menu w języku polskim.

Przykładem telefonów biurkowych wyższej klasy jest Polycom VVX 601 – to najwyższa linia telefonów biurowych, dedykowana najbardziej wymagającym klientom. W przypadku tego modelu możemy nie tylko dowolnie konfigurować interfejs API, ale umożliwia on również kontrolowanie rozmów wideo za pośrednictwem tego urządzenia. Do telefonu można podłączyć również wiele akcesoriów, całość współpracuje również nie tylko ze Skype dla Firm, ale również Microsoft Teams.

Rozwiązania wideokonferencyjne od Poly zobaczysz TUTAJ.

Zupełnie innym rozwiązaniem jest Poly Studio. To zintegrowany sprzęt, który pozwala nam na bardzo proste, intuicyjne wręcz, przeprowadzanie konferencji. Poly Studio X to seria, w której znajdziemy takie urządzenia, jak Poly Studio X30 oraz Poly Studio X50. Różni się one od siebie, X30 sprawdzi się w momencie, gdy chcemy zorganizować konferencje do maksymalnie 4 osób, X50 będzie odpowiednie, gdy ilość ta wzrośnie do 8 osób. X50 oferuje również większy, 5-krotny zoom, stereofoniczny dźwięk oraz możliwość podłączenia nawet do 2 monitorów, podczas gdy X30 oferuje nam 4-krotny zoom oraz możliwość podłączenia do niego tylko jednego monitora.

To, czym charakteryzuje się seria Poly Studio X na tle innych urządzeń, to:

intuicyjność i prosta instalacja,

• kadrowanie twarzy w czasie rzeczywistym,

• wyposażenie w mikrofony kierunkowe,

• możliwość pracy w chmurze,

• brak konieczności wykorzystywania komputera podczas działania urządzenia,

• atrakcyjny wygląd.

EagleEye Cube – kamera z funkcją inteligentnego kadrowania

To kolejne urządzenie, które będzie wspomagać nas podczas wideokonferencji. Kamera EagleEye Cube posiada nie tylko funkcję inteligentnego kadrowania, ale również jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Współpracuje z takimi narzędziami, jak Microsoft Teams, oferuje obraz o rozdzielczości 4K oraz podąża za ruchami użytkownika. Dzięki ostatniej funkcji nie tylko nie musimy się martwić o to, czy nas widać, ale również uzyskujemy wrażenie przebywania z oglądającymi nas osobami w jednym pomieszczeniu. Dodatkowo możemy liczyć na 5-krotny zoom, szeroki kąt widzenia (121 stopni), kompatybilność z innymi rozwiązaniami marki Poly, dwa wbudowane mikrofony, możliwość manualnej regulacji poszczególnych parametrów czy obsługę USB 3.0.

Więcej o Poly oraz ich urządzeniach można dowiedzieć się na stronie Poly.veracomp.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry