Rusza MamBiznes.pl – serwis dla młodych przedsiębiorców

Wystartował serwis internetowy MamBiznes.pl. Jest to pierwszy w polskim internecie portal w całości poświęcony tematyce młodego biznesu.
Impulsem, który zrodził pomysł stworzenia portalu MamBiznes.pl był odczuwalny w wśród młodych ludzi głód informacji o prowadzeniu własnego biznesu. Właśnie z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy stworzyliśmy serwis MamBiznes.pl – mówi pomysłodawca i właściciel portalu, Grzegorz Marynowicz. Misją portalu jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Na serwisie MamBiznes.pl użytkownicy mogą odnaleźć różnorodne treści począwszy od pomysłów na biznes, przez zagadnienia dotyczące tworzenia biznesplanu, aż po procedurę zakładania firmy i samo jej prowadzenie. Osoba odwiedzająca portal może także zdobyć wiedzę o możliwościach finansowania działalności gospodarczej oraz poznać portrety przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie. Serwis MamBiznes.pl to także wywiady, aktualności, przydatne narzędzia oraz forum.

– Wiadomości – najciekawsze aktualności ważne dla młodych przedsiębiorców
– Pomysł na biznes – cyklicznie prezentowane pomysły na firmę
– Polak potrafi – portrety polskich przedsiebiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie
– Historie sukcesu – potrety firm z całego świata
– Start-up – opisy ciekawych firm rozpoczynających przygodę z biznesem
– Poradniki – artykuły z różnych dziedzin przydatne w prowadzeniu własnej firmy
– Biznesplan – wszystko co trzeba wiedzieć o pisaniu dobrego biznesplanu
– Zakładam firmę – szczegółowa wiedza potrzebna przy zakładaniu firmy
– Wywiady – ciekawe rozmowy o młodym biznesie i przedsiębiorczości
– Niezbędnik – adresy, kalendarium, formularze, akty prawne i wiele innych przydatnych informacji
– Forum – miejsce wymiany opinii, doświadczeń i porad

Chcemy, aby serwis cały czas się rozwijał dlatego już wkrótce pojawią się na nim nowe działy oraz funkcjonalności. Stawiamy na autorskie treści przygotowywane przez doświadczonych redaktorów. Jesteśmy świadomi, że tylko w ten sposób możemy zaproponować użytkownikom coś wartościowego – mówi Grzegorz Marynowicz.

Pragniemy aby serwis MamBiznes.pl był odpowiedzią na konkretne potrzeby młodych osób planujących działalność gospodarczą. Chcemy zachęcić do działania i uwolnić ogromny potencjał jaki drzemie w młodych Polakach. Mamy nadzieję, że poprzez portal MamBiznes.pl dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości – dodaje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top