Ruszył Kombajn.pl

Firma Intelix Sp. z o.o. uruchomiła swój najnowszy produkt -system Kombajn.plkreator serwisów WWW,
skierowany głównie do małych i średnich firm i instytucji, które planują stworzenie własnej witryny internetowej lub zmodyfikowanie obecnie posiadanej.

Jest prostym w obsłudze narzędziem umożliwiającym szybkie i łatwe stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego. Jego niska cena oraz łatwość obsługi sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących zaistnieć w Internecie.

Kompleksowość systemu Kombajn.pl polega na oferowaniu Klientom wszelkich elementów potrzebnych do funkcjonowania firmy w Internecie za bardzo niską cenę – 500 zł rocznie.

W ramach pakietu Kombajn.pl zawarte są następujące elementy:
serwis WWW,
serwer internetowy,
konto e-mail,
domena internetowa,
moduł administracyjny.

System Kombajn.pl nie posiada ograniczeń co do ilości czy wielkości poszczególnych podstron. Pozwala również na wzbogacanie tekstów o zdjęcia czy grafiki, dzięki czemu możliwe jest pełniejsze przedstawienie oferty firmy.

Podstawową różnicą pomiędzy systemem Kombajn.pl a innymi tego typu rozwiązaniami jest to, że oferujemy naszym klientom indywidualne dostosowanie ich układu graficznego do wymagań firmy.

Moduł administracyjny pozwala na łatwe i szybkie aktualizowanie zawartości serwisu, a jego obsługa nie sprawia problemu nawet osobom, które potrafią obsługiwać komputer w stopniu podstawowym. Moduł administracyjny generuje również statystyki oglądalności serwisu.

Cały proces zarządzania zawartością serwisu odbywa się
poprzez zwykłą przeglądarkę internetową (np. Internet Explorer).

Więcej szczegółów na temat działania i zalet systemu Kombajn.pl znaleźć można pod adresem http://www.kombajn.pl. Znajduje się tam również wersja demonstracyjna serwisu stworzonego przy użyciu systemu Kombajn.pl oraz jego modułu administracyjnego.

http://www.kombajn.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top