Ruszył nowy marketingowiec.pl

Zmieniony layout, rozbudowane konta dla firm, najświeższe informacje z branży i oferty pracy. Po gruntownej przebudowie swoją działalność wznowił Marketingowiec.pl – internetowy serwis społecznościowo-informacyjny skierowany do osób związanych z branżą marketingową, reklamową i PR.

Odwiedzając stronę internetową www.marketingowiec.pl użytkownik może korzystać z czterech głównych działów: Firmy, Społeczność, Praca i Rozwój oraz Z branży. Przechodząc pomiędzy poszczególnymi zakładkami uzyskujemy dostęp do szerokiego katalogu firm branżowych, mamy możliwość zawierania nowych znajomości, zapoznania się z ofertami pracy i aktualnościami ze świata marketingu. Z drugiej strony dzięki rozbudowanym opcjom konta firmowego, właściciele firm mogą ze swoją ofertą docierać bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za działania marketingowe w swoim miejscu pracy.

W zależności od potrzeb do dyspozycji firm oddane zostały cztery rodzaje kont: Darmowe, Start, Biznes i Multibiznes. Po zarejestrowaniu firma uzyskuje możliwość kompleksowego zarządzania swoim profilem poprzez swobodną edycję zamieszczonych danych. Poza standardową wizytówką zawierającą dane kontaktowe, logo i opis działalności, konto daje również szansę prezentacji szczegółowej oferty firmy wraz ze zdjęciami, katalogami i cennikami. Ponadto firma może kształtować wizerunek poprzez zamieszczanie wideoprezentacji oraz publikowanie aktualności. Z pośród wielu opcji przydatna może okazać się również możliwość zarządzania słowami kluczowymi decydującymi o pozycji firmy w wyszukiwarce Google i w katalogu firm oraz statystyki odwiedzin profilu.

Na czerwiec planowana jest dalsza rozbudowa serwisu. W pełni dostępna będzie m.in. część społecznościowa, a obok ofert pracy znajdą się również informacje o szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Marketingowiec.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry