Ruszyły nowe, mocne ligi na Pilka24.com

Serwis Pilka24.com przygotował atrakcyjną propozycję wydawniczą dla wszystkich fanów polskiego i światowego futbolu. Oprócz aktualnych wiadomości ze świata piłki nożnej zamieszczanych na macierzystym portalu www.Pilka24.com, użytkownicy mogą już korzystać z wyodrębnionych serwisów o ligach: polskiej, brytyjskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej.

Serwis Pilka24.com zmienił nie tylko szatę graficzną, dzięki której szybciej i sprawniej można poruszać się po serwisie, ale dodał wiele nowych możliwości dla czytelników.  Codzienne aktualizacje to dziesiątki informacji o wydarzeniach z życia reprezentacji narodowych, w tym Reprezentacji Polski, także newsy z Ligi Mistrzów i wszystkich rozgrywek pucharowych z całego świata. Oprócz zmian w portalu Pilka24.com, powstało dodatkowo pięć wyodrębnionych serwisów o najpopularniejszych ligach: LigiPolskie.pl, LigiBrytyjskie.pl, LigiWloskie.pl, LigiNiemieckie.pl oraz LigiHiszpanskie.pl.

Pilka24.com działa na zasadzie agregacji newsów, które pojawiają się cyklicznie co kilka minut. Dodając do tego możliwość selekcji informacji w poszczególnych serwisach ligowych, czytelnik ma pełen komfort wyszukiwania informacji ze świata piłki nożnej.

www.pilka24.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry