Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Pierwszej miłości”

ATM Grupa  podpisała z Telewizją Polsat umowę na realizację nowego sezonu serialu „Pierwsza miłość”. Wartość kontraktu wynosi ponad 8,2 mln zł. Producent zawarł w okresie ostatnich jedenastu miesięcy z Telewizją Polsat transakcje o łącznej wartości 28,3 mln zł.

„Pierwsza miłość” na antenie Telewizji Polsat obecna jest od 2004 roku. Zdjęcia do najnowszej serii telenoweli, która zostanie wyemitowana jesienią 2009 roku, ruszyły 20 lipca we Wrocławiu.

„Nasz serial już na stałe zagościł w domach wielu milionów widzów. Oznacza to, że wątki pojawiające się w „Pierwszej miłości” nieustannie wzbudzają zainteresowanie telewidzów. W najnowszej serii powstanie już 1000 odcinek serialu, co najlepiej potwierdza sukces tej produkcji. Fanów możemy z kolei zapewnić, że losy bohaterów telenoweli będą równie ciekawe i intrygujące jak dotychczasowe” – mówi Maciej Grzywaczewski, wiceprezes zarządu ATM Grupy.

W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze zawiłe losy głównych bohaterów. Co wydarzy się we wrześniu? Marysia i Paweł znajdą skarb, Paweł spotka wielką miłość z dzieciństwa, a między Patrykiem i Renatą wybuchnie niekontrolowana namiętność. Kinga dowie się, że Rafał ma dziecko, natomiast zdjęcia Emilki pojawiają się na bilboardach w całym mieście. Artur otworzy z kolei portal randkowy. W „Pierwszej miłości” pojawią się także nowe postacie grane przez Michała Koterskiego oraz Artura Chamskiego.

Akcja rozgrywa się we Wrocławiu, gdzie mieszkają główni bohaterowie. Losy bohaterów przyciągają codziennie przed ekrany telewizorów 2,5 mln widownię.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top