Rynek informacji sportowej się rozwija

Technologia w szeroko pojętym znaczeniu z każdym dniem idzie do przodu, wypełniając każdą, dotychczas niewypełnioną czeluść internetową. W ostatnim czasie w Polsce wzrosło zainteresowanie piłką nożną.

Naprzeciw fanom wychodzi nowy serwis informacyjny – www.sporticos.com.

Informacje na stronie są przekazywane przede wszystkim w sposób czytelny, więc nawet przeciętny, nie do końca zorientowany czytelnik będzie w stanie bez problemów je rozczytać i wynieść z nich coś dla siebie. Ludzie interesujący się futbolem znajdą wiele przydatnych zestawień oraz statystyk. Co więcej, to wszystko dotyczy rozgrywek z całego świata – możemy dowiedzieć się bowiem, co słychać w naszej rodzimej Ekstraklasie, ale zajrzeć także do mniej lub bardziej prestiżowych lig spoza granic naszego kraju.

obraz12

 

Serwis specjalizuje się także w zapowiedziach spotkań. Infografiki, które wprowadzają w mecz, wyposażone są we wszystkie potrzebne dane, by przygotować się do danej rozgrywki. Pozycja w tabeli, najlepsi zawodnicy, absencje piłkarzy, a nawet informacje o stadionie, na którym walczyć będą gracze. Korzystać z tych udogodnień mogą, a nawet powinni, także ci, którzy nałogowo obstawiają wyniki piłkarskich spotkań. Portal oferuje bowiem prognozowane typy, które oparte są na dyspozycji zespołu.

Wspomniane infografiki mogą być wykorzystywane przez redaktorów piszących zapowiedzi spotkań – do tekstu dołącza bowiem obraz, który dla odbiorcy jest dużo łatwiejszy do przyswojenia. Mało tego, w wielu przypadkach na dobrą sprawę wystarczyłyby same informacje z prezentowanych przez serwis danych – znaleźć tam można dosłownie wszystko!

Na tym oferta się nie kończy. Poza zapowiedziami znajdziemy także dane po każdym spotkaniu. Od statystyk meczowych, poprzez informacje dotyczące frekwencji, aż po najważniejsze fragmenty. Wszystko bardzo przejrzyście. Portal nie żyje jednak tylko przed lub po piłkarskich starciach. W każdej chwili można wejść i znaleźć interesujące nas statystyki, które są aktualizowane po każdej rozgrywce.

Cezary Kucharski i Robert Lewandowski – te dwie osoby zainwestowały w rozwój serwisu, co należy odbierać jako wiarę w jego innowacyjne rozwiązania. To chyba najlepsza reklama.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry