Siła telemarketingu – konferencja i warsztaty

Opublikowano: 4 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowoczesna Firma i Fundacja Obserwatorium Zarządzania już po raz piąty realizują projekt Siła telemarketingu obejmujący: badanie i raport, konferencję i warsztaty, które odbędą się w ostatnim tygodniu września.

Konferencja – podsumowanie projektu badawczego w obszarze telemarketingu w Polsce – odbędzie się już 28 września br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Gościem specjalnym konferencji jest Alastair Tempest – dyrektor generalny FEDMA (Europejska Federacja Marketingu Bezpośredniego), który wygłosi prelekcję na temat przyszłości Contact Center w Europie. Program Konferencji obejmuje również wystąpienia w obszarze najnowszych trendów w Call i Contact Center, praktyczne wdrożenia i zagadnienia zarządzania ludźmi w CC. Podczas Konferencji odbędzie się kilkanaście wystąpień z udziałem ponad 20 ekspertów.

Podczas Konferencji odbędzie się Gala Programu Certyfikacyjnego Firma Przyjazna Klientowi, podczas której zostaną wręczone certyfikaty Laureatom Programu. Konferencji towarzyszą 4 całodniowe warsztaty: w obszarze wskaźników w CC, technologii , obsługi klienta i zarządzania potencjałem pracowników w CC, które odbędą się w Knowledge Village, Warszawa – Wilanów, 29 września br.

www.siłatelemarketingu.nf.pl

Hanna LaskowskaSiła telemarketingu – konferencja i warsztaty

Podziel się!

O autorze

hania