Sklepy.Gratka.pl – nowy Pasaż Handlowy w sieci

Serwis Sklepy.Gratka.pl w wersji Beta skierowany jest do właścicieli sklepów tradycyjnych, osób stawiających pierwsze kroki w e-handlu oraz tych, którzy chcą założyć nowy sklep. Jednak już niebawem, możliwość dołączenia do sprzedawców serwisu Sklepy.Gratka.pl uzyskają również Ci, którzy od dawna korzystają ze sprzedaży elektronicznej.

Projekt Sklepów to wynik realizacji strategii w zakresie budowy nowej elektronicznej platformy sprzedażowej do prezentacji ofert i wymiany handlowej.

Platforma Sklepy.Gratka.pl umożliwia założenie e-sklepu tym, którzy tego jeszcze nie zrobili. Chcemy, aby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Dzięki zaawansowanemu technicznie, ale łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu oprogramowaniu udostępnianemu przez Sklepy.Gratka.pl, zaistnienie sklepu na rynku handlu elektronicznego pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o.

Oprócz narzędzia dostarczanego przez firmę G-Forces, za pomocą którego można otworzyć swój wirtualny sklep i nim zarządzać, jednocześnie udostępniany jest pasaż do prezentacji ofert. Dodatkowo możliwość integracji między innymi z Allegro.pl, e-Bay i Ceneo.pl umożliwia prezentację towarów i usług szerokiemu gronu wirtualnych klientów, a to wszystko poprzez jeden panel administracyjny. Użytkownik otrzymuje ofertę założenia sklepu i zaprezentowania swoich produktów lub usług w jednym miejscu.

Dodatkowo wsparcie serwisów z grupy Gratka, które miesięcznie odwiedza ponad 4,2 mln użytkowników (dane Gemius Traffic, sierpień 2009) oraz możliwości promocyjne sklepów internetowych w tytułach prasowych Polskapresse, sprawiają, iż pasaż Sklepy.Gratka.pl wyróżnia się na tle konkurencji.

Sklepy.Gratka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry