SlideBag.com: nowa platforma wsparcia e-learningu

SlideBag.com to nowe bezpłatne narzędzie do tworzenia interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, quizów, testów, gier scenariuszowych. Z narzędzia skorzystać może każdy, bez konieczności zakupu licencji czy znajomości obsługi specjalistycznego oprogramowania.

SlideBag.com to platforma online i narzędzie do tworzenia interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, portfolio, quizów, testów, gier scenariuszowych, itp. Na SlideBag.com można je jednak nie tylko tworzyć, ale i udostępniać – za darmo lub za opłatą. Każdy użytkownik sam decyduje o tym, czy i gdzie swoje materiały udostępni, sam ustala komu udostępni je bezpłatnie, a kto musi za dostęp do nich zapłacić, sam decyduje o tym, ile będą kosztować. Materiały mogą być dostępne publicznie lub zabezpieczone hasłem, tylko dla wybranych osób lub grup odbiorców. Dodatkowo, stworzone na SlideBag.com prezentacje można w prosty sposób zamieścić na własnej stronie www, blogu lub w każdym systemie e-learningowym obsługującym format SCORM.

SlideBag

Udostępniona w portalu aplikacja SlideBag App umożliwia przygotowywanie ciekawych, wielowątkowych prezentacji. Jej główną zaletą ma być możliwość stosowania w prezentacjach, na slajdach, elementów decyzyjnych lub quizowych, zadań typu: pogrupuj, połącz w pary, wybierz (jedno- i wielokrotny wybór), wpisz prawidłową odpowiedź, ustal kolejność, itp. W materiałach można umieszczać też pliki multimedialne (wideo, audio) oraz graficzne.

Ze SlideBag.com może skorzystać każdy, kto chce prezentować treści lub sprzedawać je w internecie.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które wykorzystują Internet do dzielenia się wiedzą, materiałami multimedialnymi, prezentacjami, galeriami, kursami, a więc dla blogerów, dziennikarzy, nauczycieli, wykładowców, korepetytorów, szkoleniowców, trenerów, coachów, menedżerów, marketingowców, specjalistów PR, HR i wielu innych. Nie trzeba znać specjalistycznego oprogramowania ani kupować drogich licencji, aby w łatwy sposób dzielić się materiałami i mieć możliwość ich komercjalizacji – przekonują twórcy projektu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top