smava.pl wybiera zanoxowy model „płać za efekt”

Portal pożyczek społecznościowych smava.pl rozpoczął współpracę z firmą zanox, globalnym liderem marketingu internetowego w modelu „płać za sukces”. Dzięki podpisanej umowie, wydawcy serwisów internetowych i blogerzy działający w sieci zanox będą mogli zarobić 200 zł za każdą uruchomioną pożyczkę lub inwestycję na portalu smava.pl.

Celem kampanii jest zachęcenie zarówno potencjalnych pożyczkobiorców, jak i inwestorów do skorzystania z naszego serwisu – mówi Przemysław Mościcki, prezes zarządu smava.pl.

smava.pl działa na polskim rynku od stycznia 2009 r., dlatego promocja w sieci afiliacyjnej zanox oprócz efektów sprzedażowych ma również za zadanie zwiększenie świadomości marki oraz idei pożyczek społecznościowych wśród polskich internautów. Współpraca obejmuje przeprowadzenie akcji promocyjnej oferty smava.pl w ramach sieci afiliacyjnej firmy zanox.

Kampania będzie rozliczana w modelu płatności za tzw. lead, a więc uruchomioną inwestycję lub pożyczkę na platformie smava.pl.

Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z zanox, który był rekomendowany przez wiele serwisów internetowych, w tym naszego udziałowca Łukasza Gadowskiego, pomysłodawcę i założyciela m.in. serwisu Spreadshirt.com, jak i jednej z najszybciej rozwijających się firm wspierających rozwój serwisów  internetowych w Europie – Team Europe Venture – komentuje prezes zarządu smava.pl.

Social lending to nowoczesne finanse online w modelu Web 2.0. Osobiście wierze w tego typu nowoczesne projekty, które wykorzystują potencjał internautów i generują wartość dodaną dla każdej ze stron transakcji. – powiedział Maciej Wyszyński, Executive Sales Director Eastern Europe.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry