Sneakersy męskie – planowane kolaboracje, ekologia, futurystyczność

Buty sportowe męskie — to “must have” dla stworzenia stylowych stylizacji na co dzień. Dziś trampki są obecne w absolutnie każdej garderobie, ponieważ to bardzo modne i wygodne obuwie.

Sneakersy męskie - planowane kolaboracje, ekologia, futurystyczność 1

Buty sportowe męskie — to “must have” dla stworzenia stylowych stylizacji na co dzień. Dziś trampki są obecne w absolutnie każdej garderobie, ponieważ to bardzo modne i wygodne obuwie. 

Kilka sezonów wcześniej każdy wielbiciel mody chciał mieć w swojej szafie «Ugly Shoes», dzisiaj trendy są bardziej ciekawe i oryginalne. Platforma internetowa Shopsy regularnie odświeża swój asortyment i oferuje towary wysokiej jakości. Sneakersy męskie wyprzedażto świetna szansa nabyć markowe nowości w korzystnej cenie z szybką wysyłką i dostawą w Polsce.

Ekologiczne męskie sneakersy 

Tworzenie obuwia ekologicznego jest prawdziwym trendem. Kupując je na https://shopsy.pl/sneakersy-meskie, każdy mężczyzna będzie mógł czuć swoje dołączenie ku zachowaniu ekologii, co jest bardzo aktualne w świecie współczesnym. Niektóre marki nawet zaczęli zbierać stare buty sneakersy męskie i wykorzystywać je dla stworzenia nowych modeli. Są to między innymi:

  • Nothing New – w 2019 roku zaczęli korzystać do produkowania korki, sieci, gumę i bawełnę;
  • Yatay — od 2018 roku marka nie korzysta ze skóry naturalnej, zamiast tego korzysta z poliestru. Oprócz tego, po każdym sprzedanym modelu, przedstawiciele firmy sądzą drzewo;
  • Babuuk – minimalizuje wykorzystanie wody i mydła, a także nie brudzi miejscowe wody.

Przejdź pod linkiem tutaj, i można będzie zamówić stylowy model marki Nike. Na stronie Shopsy także są przedstawione ekologiczne trampki także innych producentów, takich jak Adidas, Converse, Reebok i inne.

Kolaboracje obuwie sportowe męskie

Ze względu na to, że kolaboracje bardzo często są nieoczekiwane i nieprzewidywalne, stają się kontrowersyjne, a nawet kultowe. Pierwszymi właścicielami kolaboracji zostają celebrytki, ponieważ modele z limitowanej edycji kosztują dość drogo. 

Przypominając ostatnie huczne kolaboracje, warto jest wyróżnić białe sneakersy Air Jordan będących wynikiem współpracy domu mody Dior z imperium sportowym Nike. Ogólna liczba wyprodukowanych egzemplarzy to zaledwie 8500 par, a wcześniejszego zamówienia dokonali ponad  5 milionów konsumentów.  

Nie można zostawić bez uwagi sneakersów Bianchetto Bianchetto od Reebok x Maison Margiela. Takie pary mają swoją specyfikę: są pokryte specjalną farbą, która z czasem pęka, nadając produktom wyjątkową oryginalność. 

Futurystyczne sneakersy męskie

Buty zaprojektowane przez Kanye Westa są jaskrawym przykładem futuryzmu. Z czym tylko nie porównywano rewelacyjnego modelu Yeezy Boost: od szkieletu ryby po chaczapuri. Nawet pomimo niecodziennego wyglądu byli mężczyźni, którzy docenili ten produkt.

Wiosną 2021 roku popularna na całym świecie marka Adidas zaprezentowała ciekawą parę Yeezy Foam Runner Sands. Na tle innych wyróżniają się oryginalnym designem z otworami na całej powierzchni „korpusu”. Te buty są nie tylko futurystyczne, ale także przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane są z alg i mieszanki lekkiej pianki EVA. 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top