Solidny sejf na lata? Tylko firmy Master Lock.

Chcąc zabezpieczyć drogi sprzęt elektroniczny, bardzo ważne dokumenty czy różnego rodzaju kosztowności, musimy w tym celu skorzystać z solidnych rozwiązań i produktów, które będą gwarancją najwyższej ochrony. Wszystkie te kryteria spełniają sejfy Master Lock.

Solidność budowana przez lata
Amerykańska firma działa na rynku już od 1921 roku. Przez wszystkie te lata budowała swoją pozycję na rynku i dbała o wizerunek producenta skutecznych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa – kłódek, zamków, kasetek i właśnie sejfów.
Master Lock korzysta wyłącznie z unikalnych, opracowanych przez siebie rozwiązań. Nie są one w żaden sposób powielane od konkurencji. Wszystkie produkty firmy posiadają specjalne, zindywidualizowane mechanizmy zabezpieczeń, dlatego gwarantują najwyższą ochronę w konkretnych sytuacjach.
Sejf odporny na ogień i zalanie
Solidny sejf na lata? Tylko firmy Master Lock. 1Na uwagę zasługuje również fakt, że firma Master Lock przygotowuje sejfy zróżnicowane pod wieloma względami, dlatego spełniają wymagania klientów z wielu branż. Wymienić można chociażby sejf ognioodporny z alarmem.
Największą zaletą tego produktu jest jego stalowa konstrukcja, która jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne czy upadki z dużej wysokości. Do jego przygotowania użyto ognioodpornych materiałów, których jakość potwierdza specjalny certyfikat UL. Wskazuje on, że sejfy te są w stanie wytrzymać działanie temperatury o wartości nawet 927 stopni Celsjusza. Wręcz niemożliwe jest więc naruszenie ich konstrukcji przy pomocy ognia.
Poza ochroną przed wysokimi temperaturami, sejf Master Lock charakteryzuje się również pełną odpornością na zalanie. Nawet długotrwałe działanie wody nie jest w stanie zniszczyć sejfu. Na tle konkurencji wyróżnia się on także za sprawą wykorzystanych mechanizmów zabezpieczających. Mowa w tym miejscu przede wszystkich o zwiększonych bolcach ryglujących i wzmocnionych zawiasach – tego typu technologii nie znajdziemy w produktach innych producentów.
Nie można oczywiście zapomnieć o tym, że Master Lock w swoich sejfach montuje specjalny alarm, który włącza się w przypadku pięciu nieudanych prób wprowadzenia kodu bezpieczeństwa (który zostaje wcześniej zdefiniowany przez użytkownika) oraz wstrząsów – umożliwia to specjalna czujka, która wykrywa zmianę pozycji sejfu.
Prostota korzystania z sejfów
Master Lock dba również o to, aby możliwie jak najbardziej ułatwić swoim klientom obsługę przygotowywanych przez siebie sejfów. Dlatego też liczyć możemy na wykorzystanie wielu sprawnych rozwiązań. Wspomnieć można między innymi o elektronicznym zamku, którego integralną częścią jest podświetlana klawiatura. Dzięki temu w łatwy sposób możemy wprowadzić odpowiednią kombinację cyfr, która zabezpieczy sejf przed nieautoryzowanym dostępem.
Samo wnętrze urządzenia zostało pomyślane w taki sposób, aby ułatwić użytkownikom jego wykorzystanie. Po otwarciu drzwi, w sejfie uruchamiane jest oświetlenie, które zapewnia prosty dostęp do przechowywanych rzeczy. To samo tyczy się ruchomych tacek i sprawnie przemyślanych kieszeni, które rozlokowane zostały także na drzwiach sejfu.
Wszystko to sprawia, że produkty firmy Master Lock doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu nie tylko pieniędzy i ważnych dokumentów, ale również różnego rodzaju urządzeń czy kosztowności, które mogłyby zostać skradzione bądź uszkodzone poprzez wpływ wysokiej temperatury lub wody.
Unikalne rozwiązanie związane chociażby ze wspomnianymi, wzmocnionymi zawiasami i bolcami, a także z zastosowaniem materiałów odpornych na ogień i zalanie są warte zainwestowania w nie funduszy. Potwierdzeniem tego jest silna pozycja firmy ML na rynku, która jest utrzymywana od wielu lat.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top